Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hellwor/public_html/gamez/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
pes « Gamez

pes olarak etiketli yazılar

PES 2011 Türkçe Yama

1- İlk önce Pes 2011 dizininde img (aşağıdaki urlden girebilirsiniz) klasörüne girin. Bütün dt05 ile başlayan dosyaları silin.
2- Download ettiğiniz dt05_v dosyasını C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img bu klasöre atın oyun full Türkçe olur.

PES 2011 Komple Farklı

Konami tarafından geliştirilen Pro Evolution serisi (Japonya’da Winning Eleven), özellikle son yıllarda rakibi FIFA serisine karşı düşüşe geçmişti. Yeni yayımlanan rakamlarda, FIFA 10’un 10 milyonu geçtiği görülürken, PES isminin esamesi bile okunmuyordu.

Konami, durum hakkında değerlendirme yapmış ve revizyona karar vermiş. Yapımcı Shingo “Seabass” Takatsuka, PES 2011’de ciddi değişikliklere gidileceğini söyledi. Bu unsurların başında yapay zekâ ve oyuncuların hareketleri geliyor.

Oyunun Japon versiyonu olan Winning Eleven’ın % 30’luk kısmı tamamlanmış durumda. Tahminlere göre Kasım ya da Aralık ayında Japonya’da raflarda olması bekleniyor. Muhtemel bir erteleme ihtimali de var. Avrupa için de Ekim ayı hedef olarak seçilmiş.

More >

Pes 2011 Ne Zaman Çıkacak?

Pes 2010′un ardından oyunseverler Pes 2011′i merakla bekliyor. Pes 2011 ile birlikte önemli yenilikler de geliyor. Hareket algılama teknolojisinin yapılmaya çalışıldığı ve Pes 2011′ de hareket algılamanın olacağı açıklandı şu ana kadar. Bunun yanında oyuncu hareketleri ve yapay zeka gibi özelliklerde de büyük gelişmeler olacağı belirtiliyor. Avrupa’da Ekim ayında çıkması tahmin ediliyor Pes 2011′in, erteleme olsa bile en geç Kasım ortasında çıkacaktır.

Pes 2009

PES hayranlarına müjde! Konami, Şampiyonlar Ligi’nin oyuna dahil edilmesi konusunda 4 yıllık anlaşma imzaladı. İki büyük İngiliz takımı da PES 2009’da yerini alacak.

PlayStation başta olmak üzere oyunseverlerin hemen her platformda büyük ilgi gösterdiği futbol oyunu Pro Evolution Soccer serisinin yeni sürümü PES 2009, yeniliklerle yine milyonları ekranların başına bağlayacak gibi görünüyor. Oyunun üreticisi Konami, UEFA Şampiyonlar Ligi organizasyonunun oyuna dahil edilmesi konusunda anlaşmaya vararak 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Müjdeli haber bununla da kalmadı. Premiere Lig takımlarından iki İngiliz devi Manchester United ve Liverpool da oyuna dahil oldu. Böylelikle Cristiano Ronaldo ve Steven Gerrard hayranları da sabırsızlıkla oyunun çıkmasını bekleyecek. Kulüplerle birlikte Old Trafford ve Anfield stadyumları da oyunda yerlerini alacak.

Pro Evolution Soccer 2009, bilgisayar ve oyun konsollarından PlayStation 3 ile Xbox 360 için 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. PlayStation 2 sürümü 30 Ekim’den itibaren kullanıcılarla buluşacak. PSP sahipleri ise oyunu oynayabilmek için 6 Kasım’ı beklemek durumunda. Şirket oyunun Wii sürümünü de 2009 baharında çıkarmayı planlıyor.

PES 2009

pes-20091.jpg

PES 2009 bu sonbahar geliyor

Konami, ünlü futbol serisi PES’in (Pro Evolution Soccer) yeni oyunu “PES 2009′un” bu sonbahar Kuzey Amerika’da çıkarılacağını duyurdu. Oynanışında ve grafiklerinde geliştirmelere gidilen oyunun, geçtiğimiz günlerde açıklandığı gibi bu yılki yıldızı ise Lionel Messi. Oyunun çıkacağı platformlar; PlayStation 3, PlayStation 2, Xbox 360, PC ve PSP olarak belirlendi.