Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hellwor/public_html/gamez/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
pes 2011 « Gamez

pes 2011 olarak etiketli yazılar

PES 2011 Türkçe Yama

1- İlk önce Pes 2011 dizininde img (aşağıdaki urlden girebilirsiniz) klasörüne girin. Bütün dt05 ile başlayan dosyaları silin.
2- Download ettiğiniz dt05_v dosyasını C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img bu klasöre atın oyun full Türkçe olur.

PES 2011 Türkçe Olarak Satışa Çıkacak

PES tutkunlarına müjde
Konami, yıllardır beklenen müjdeyi verdi.
PES 2011 Türkçe dil desteği ile satışa sunulacak.
Büyük hayran kitlesine sahip ve her yıl çıkışı merakla beklenen PES’in ilk defa ‘TÜRKÇE’ olacağı Konami Digital Entertainment GmbH tarafından duyuruldu.
PES 2011’de oyunun yeni nesil versiyonları olan PlayStation®3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında oyun içi metinler ilk kez Türkçe olarak hazırlandı.

PES 2011 Komple Farklı

Konami tarafından geliştirilen Pro Evolution serisi (Japonya’da Winning Eleven), özellikle son yıllarda rakibi FIFA serisine karşı düşüşe geçmişti. Yeni yayımlanan rakamlarda, FIFA 10’un 10 milyonu geçtiği görülürken, PES isminin esamesi bile okunmuyordu.

Konami, durum hakkında değerlendirme yapmış ve revizyona karar vermiş. Yapımcı Shingo “Seabass” Takatsuka, PES 2011’de ciddi değişikliklere gidileceğini söyledi. Bu unsurların başında yapay zekâ ve oyuncuların hareketleri geliyor.

Oyunun Japon versiyonu olan Winning Eleven’ın % 30’luk kısmı tamamlanmış durumda. Tahminlere göre Kasım ya da Aralık ayında Japonya’da raflarda olması bekleniyor. Muhtemel bir erteleme ihtimali de var. Avrupa için de Ekim ayı hedef olarak seçilmiş.

More >

Pes 2011 Ne Zaman Çıkacak?

Pes 2010′un ardından oyunseverler Pes 2011′i merakla bekliyor. Pes 2011 ile birlikte önemli yenilikler de geliyor. Hareket algılama teknolojisinin yapılmaya çalışıldığı ve Pes 2011′ de hareket algılamanın olacağı açıklandı şu ana kadar. Bunun yanında oyuncu hareketleri ve yapay zeka gibi özelliklerde de büyük gelişmeler olacağı belirtiliyor. Avrupa’da Ekim ayında çıkması tahmin ediliyor Pes 2011′in, erteleme olsa bile en geç Kasım ortasında çıkacaktır.