Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hellwor/public_html/gamez/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Call of Duty 4: Modern Warfare « Gamez

Call of Duty 4: Modern Warfare olarak etiketli yazılar

Call of Duty 4 Modern Warfare 1.7 yaması

Infinity Ward, geçtiğimiz yılın en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty 4: Modern Warfare’i 1.7 versiyonuna yükselten yamayı yayımaldı. Oyunun çoklu oyuncu modunda görülebilen bazı hataları gideren 37 MB’lık yamayı buradan indirebilirsiniz.

Yada buradan indiriniz;

İndirmek İçin >>Tıklayınız<<

Call of Duty 4 Modern Warfare

Ancak hafta sonları 2 saatimi ayırdığım muhteşem oyun serisi call of duty 4  den biraz da olsa bahsetmek istiyorum. Oyunu bugün itibariyle bitirdim ve diğer serilerine göre oldukça başarılı buldum. Savaş tamamen günümüz koşullarına uyarlanmış ve içinde bulunduğumuz orta doğuyu anlatan tipik amerikan bakışı olmuş. Oyunun grafik ve yapay zekasına söylenecek hiçbir söz yok, gerçekten muhteşem olmuş. Pembe dumanda bir okadar başarılı tabi ölüm ve düşme hareketleride çok gerçekci olmuş. Oyunun henüz oynamayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Ancak konu iti bari ile biraz zayıf buldum. Gene amerika dünyayı kurtarıyor ve orta doğudan nükleer başlıklı füzeler fırlatılıyor, hep aynı senaryo. Gerçek savaşta bulamadıklarını bu sefer oyun içerisinde aramak istemişler. Oyunu henüz edinemeyenler için birkaç ipucu verebilirim. Şuradaki siteden oyuna erişebilirsiniz tabi daha birçok oyunda cabası, ancak crack için bir hayli aramanız gerekiyor çünkü hiçbir crack uymuyor. Ancak sizler için bu sorununda bir çözüm yolunu gösterebilirim. Mesaj yoluyla gereken ilacı verebileceğim linkten temin edebilirsiniz. Oyun yaklaşık olarak 6.28 GB ve buda benim 2 günümü aldı, ama oyun okadar muhteşemmki bir okadarda değdi diyebilirim.

 


Call of Duty 4, 1.4 sürümlü yama yayımlandı

Infinitiyward ‘ın gurur kaynağı ve benimde delisi olduğum Call of Duty 4 : Modern Warfare 1.4 sürümlü yamasını yayımladı.
Winter Crash isimli yeni multiplay haritasıda sanki yılbaşına özelmiş gibime geldi. Ama güzel olmuş ışıklı ve janjanlı.
Diğer Yenilikler ise
– Sunucu tarayıcısında geliştirmeler
– Tüm silahlarda ender olarak ortaya çıkan kurşun isabeti konusu ile ilgili düzelmeler.
– Sunucu yöneticileri için: sunuculardaki yasaklanmış kullanıcılar listesinin çalışmaması sorunu giderildi. Ban.txt dosyası oyunun kurulduğu ana klasöre veya fs_game directory klasörüne kaydedilecek.
Yamayı burdan indirebilirsiniz.
NOT : indirme linki aşırı yüklenmeden olsa gerek biraz geç cevap verebiliyor.

Call of Duty 4: Modern Warfare

        Call of Duty 4: Modern Warfare

Bekleyiş bitti. Call of Duty 4: Modern Warfare, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkıyor.
Call of Duty serisinin yaratıcısı Infinity Ward, korkunç savaş atmosferini bir kez daha yaşatıyor. Ancak bu sefer tamamen farklı bir formatta. Call of Duty 4: Modern Warfare, serinin önceki oyunlarının aksine, İkinci Dünya Savaşı’nı değil, modern çağ savaşlarını konu alıyor. Modern çağın teknolojisi ve silah gücü ile dünyanın en zalim noktalarına gidiyoruz ve dünyayı tehdit eden terörist grubuna karşı savaşıyoruz.
Oyuncular, ABD ve İngiliz askerlerinin rolünü alıyor, iniş çıkış ve ani değişimlerle dolu hikayenin içine giriyor. Karmaşık teknoloji, üstün silah gücü, koordinat ayarlı kara ve hava saldırıları. Galibiyet için hız, isabet ve iletişim bir arada kullanılmalı.

  • Teknoloji harikası silahlar. 70’den fazla silah ve silah donanımı COD 4‘de bizleri bekliyor. Lazer destekli tüfekler, Claymore mayınları, 0.5 kalibreli uzun namlulu tüfekler, M-249 makineli tüfekleri. Gece görüş gözlükleri, kamuflaj ekipmanı. Görevi tamamlamak için tüm teçhizat hazır.
  • Koordinatlı saldırı ve destek. Az zayiat için hava desteği gerekli. Helikopter ile taşıma, düşman piyadeleri için saldırı helikopterleri, düşman üsleri için jetler.
  • Sinema görüntüsü kalitesinde grafik ve sesler. Yeni nesil, göz kamaştıran grafikler. Derin gerçekçilik, ışıklandırma efektleri, karakter gölgeleri, gerçeğe uygun fizik değişimleri ve diğer muhteşem özel efektler. Sinema görüntüsü kalitesinde bir atmosfer.
  • Ve tabii ki online oyun. Çığır açan Call of Duty 2’nin online oyunda yarattığı kalıcı etkinin ardından, bekleyiş içindeki online oyun tutkunlarını tatmin edecek yeni multiplayer özellikleri geliyor. Sabit asker sınıflarından birini seçebilir veya uygun ekipmanı seçip yeni bir sınıf yaratabilirsiniz. Kilitli özellik ve ödülleri açmak için yetenek puanı toplamalısınız. Call of Duty 4: Modern Warfare’ı oynadıktan sonra başka online oyun oynamayacaksınız.