Baglantilar


Kategori: Genel
Twitter’ın sadece bir kaç düzine çalışanı, bunun yanı sıra milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Bu orana kıyasla şirket oldukça iyi bir sistem desteği sunmaktadır. Twitter ile ilgili en iyi yardım kanalları şunlardır:
1. Twitter’in yardım sayfası: http://twitter.com/help oldukça anlaşılır ve kapsamlı olan bu sayfada ihtiyacınız olan bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfada iyi betinlenmiş açıklamalara, sıkça karşılaşılan problemler ile ilgili çözümlere, sorun giderme yolları ile ilgili çeşitli püf noktalarına ulaşabilirsiniz. http://help.twitter.com/entries/18375-welcome-to-twitter-support linkinden Twitter’ın nasıl kullanılacağı ile ilgili bir videoya dahi ulaşabilirsiniz.
Twitter’in yardım kanalı maalesef henüz sadece İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca olarak bulunmaktadır.
2. http://getsatisfaction.com/twitter sitesinde insanlar Twitter konuları ile ilgili tartışmaktadır. Öğrenmek istediğiniz konuları bu sitede de araştırabilir, insanların merak ettiğiniz konu ile ilgili neler yazıştıklarını okuyabilirsiniz.
- Bu yazı şu ana kadar 314 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi