Arsiv


11 Temmuz 2007
Kategori: Yazilim

ICQ veya ‘Seni arıyorum’ is insanlara ve arkadaşlara ulaşmak için basit bir yoldur. ICQ dünya üzerinde benzer ilgilere sahip insanları bularak yeni arkadaşlıklar kurmasını, meslektaşlarla, aile üyeleriyle ve arkadaşlarla iletişim kurmayı zamana ve mekana bakmaksızın sağlar. Ve bir kere arkadaşlıklar ve bağlantılar kurulduğu zaman iletişim kurmak için çevrimdışı dünyanın coğrafi ve zamana bağlı sınırlamalarına bakmaksızın sadece çevrimiçi duymaya ihtiyaç duyarsınız.

ICQ üzerinde en popüler iletişim metodu anlık mesajlaşma sizin hızla açılan pencerelerle çevirimiçi iletişim ekranında hızlı mesaj göndermenizi sağlar. Ama ICQ’da bundan dahada fazlası vardır.

ICQ Anlık Mesajlaşma örüntülü sesli sohbetlerde bulunabilir, email, SMS ve kablosuz bağlantılar için mesaj gönderebilir ve dosya ve URL transferi yapabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızdan uzakta iseniz ICQ işlemcisi kurulu değilse bile web tabanlı ICQ2Go kullanarak herhangi bir bilgisayardan hala arkadaşlarınızla, iletişimlerinizle sohbet edebilirsiniz.

ICQ 5 ile ICQ’nuzu ihtiyaç duyduğunuz şekilde ve ICQ’nuzdan direkt olarak çalıştırabilmek için sık izlenenler listesine atmak için kısayol oluşturarak güncel tutmak için değişiklik yapabilirsiniz. Bu arkadaşlarınıza iletişimlerinize kard ve davetiye gönderme, oyunlara davet etme, çoklu sohbet, video oturumları ve işlemcinizden/mesaj penceresinden daha fazlası demektir. Ayrıca mesaj penceresinde fotoğrafınızı yada ICQ’nun tek canlandırılmış şeytanlarını göstermeyi seçebilirsiniz.

Boyut: 5.80 MB

İndirmek İçin:

Icq 5.1 Download (TR)

asdga5 İCQ 5.1

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 209 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
3 adet
sevilay #
12 Temmuz 2007, 23:36

arakadaşım sana nasıl ulaşablirim.hack programına gerçekten ihtiyacım var.bana yardımcı olursan sevinirim.

hellboy726 #
13 Temmuz 2007, 18:59
eXeLLanC #
14 Temmuz 2007, 12:44

evet arkadaşım hellboy726′nın verdiği sitelere girersen orda sana göre konular var okursun onLarı .. ;)

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi