Arsiv


29 Temmuz 2007
Kategori: Yazilim

Program ile ilgili bilgi:DSL Speed, bir

Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

ADSL hızlandırma

Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

programı. Normalde ADSL kullananların en sık karşılaştığı problemlerden biri olan 256K bağlantıda 31kb ile indirmeniz gerekirken 28-29′larda kaldığı görülmüştür. DSL speed bu konuda size oldukça yardımcı oluyor ve bağlantı hızınızı optimum seviyede kullanmanızı sağlıyor. Programın çalışabilmesi için “Normal Optimize” ekranında ki “Process” düğmesine tıklamanız gerekiyor. Böylece program gerekli ayarlamaları yapıyor ve hızlı bir

Program kelimesi sözcük kaynağı olarak belirli şartlara ve düzene göre yapılması öngörülen işlemlerin bütünü anlamına gelmekte ve ayrıca izlence olarak tanımlanmaktadır. Ancak günümüz Türkçe kullanımı içinde genel anlamı, yapılacak bir işin bölümlerini, bu bölümlerin sırasını ve zamanını gösteren tasarı, planlama şekline dönüşmüştür.
Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

internet sağlamaya çalışıyor.

Bunun yanında DSL Speed;

Internet, dünya kapsamında birçok bilgisayar sistemini TCP/IP protokolü ile birbirine bağlayan ve gittikçe büyüyen bir iletişim ağıdır. TCP/IP (Transmission Control Protocol/Internet Protocol), bilgisayarlar ile veri iletme/alma birimleri arasında organizasyonu sağlayan, böylece bir yerden diğerine veri iletişimini olanaklı kılan pek çok veri iletişim protokolüne verilen genel addır.
Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Windows 2000/XP kullanıcılarının yaşadığı

Windows, kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, programları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden girdi yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft firmasının geliştirdiği bir işletim sistemidir. Windows’ta işlemleri gerçekleştirmek için klavyeden komut girmek yerine aynı işlemler fare kullanılarak gerçekleştirilebilir.
Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

DNS sorunlarını ve

DNS – alan adı sistemi (İngilizce Domain Name System) İnternet ağını oluşturan her birim sadece kendine ait bir IP adresine sahiptir. Bu IP adresleri kullanıcıların kullanımı için www.site_adı.com gibi kolay hatırlanır adreslere karşılık düşürülür. DNS sunucuları, internet adreslerinin IP adresi karşılığını kayıtlı tutmaktadır.
Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Windows 98/SE’deki ICS (

Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Internet Connection Sharing) ayarlarını da çözebilir.

Not: Windows 98/98SE işletim sistemi kullanıcıları programı çalıştırabilmek için EXE“>Vtcp. 386 fix for 98/98SE (169 KB) eklentisini yüklemelidirler.

İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/45709605/dslx32.zip.html

3 dsl speed v3 8 001 DSL Speed v. 3.2

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 487 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi