02 Kasım 2007
Kategori: Yazilim

Bu program ile bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm dosyaların isimlerini çeşitli gelişmiş seçeneklerle dilediğiniz gibi otomatik olarak değiştirebilirsiniz.

Program size sunduğu seçenekler yardımıyla belirlediğiniz klasördeki belirli dosyaları yine belirlediğiniz özelliklere göre çok kısa sürede değiştirmektedir, hız konusunda size çok yardımcı olacak ve sizi büyük zahmetlerden kurtacataktır. Örneğin, resimlerinizi tek tek isimlendirmekten ve karmaşıklığa son vermek için kendinizi yormaktansa bu program ile bütün isimleri bir anda değiştirebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

Program size dosyalara vereceği yeni ismi soruyor, dilerseniz bu isim dosyaların adının başına, sonuna gelebilir, ya da dilerseniz dosya adını tamamiyle değiştirip kendisi; sizin belirttiğiniz niteliklerde değiştirebilir.

Program isimlerde bir hata oluşmaması ve çakışma olmaması için isimlerin sonuna ya da başına numaralar ekler, dilerseniz bu numarayı 19′dan başlayarak numaralandırmasını ya da 1′den başlayarak numaralandırmasını sağlayabilirsiniz.

Klasörünüzde bulunan çeşitli uzantılı dosyaları ayrı ayrı isimlendirmek isterseniz bu uzantıları programa girerek diğer uzantıların değişmemesini, yalnızca istediğiniz uzantılı dosyaların değişmesini sağlayabilirsiniz; dilerseniz klasördeki dosyaları uzantı ayrımı yapmadan tamamiyle baştan isimlendirebilirsiniz.

Dilerseniz isimlerde bir değişiklik yapmadan, isimlerinizde bulunan belirli terimleri istediğiniz yeni bir terimle değiştirebilirsiniz. Yani dosyalarınızda yaz 1, yaz resmim, yaz günü, yaz gecesi gibi isimli dosyalar var ise yalnızca “yaz” kelimesinin değiştirilmesini ya da silinmesini sağlayabilirsiniz.

Program numaralandırma yaparken istediğiniz sayıdan başlayabildiği gibi 2′şer, 3′er, 4′er gibi dilediğiniz gibi aralıklarla dosyaları isimlendirebilmektedir.

Programın en güzel özelliği olan hata yapma olanağınızı ortadan kaldırmaya yarayan işlevi ise dosya isimlerini değiştirmeden önce ön izleme yaparak sonucu hata yapmadan görebiliyor olmanızdır.

indirmekiinvr1 1x İsim Değiştirici   İndirmek İçin:

http://1x-dload.delidolunet.com/1xisim_kur.exe

- Etiketler:, ,
- Bu yazı şu ana kadar 139 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi