15 Aralık 2007
Yazar: | Kategori: Yazilim
Yorum: 0

 mebeam Video Chat

mebeam gerçekten kullanışlı ve işe yarar bir servis.chat servisi olarak kullanılıyor olsa da video konferans vermek istenilen yerlerde kurulum, hesap açmak, yazılım kurmak vs… gibi dertlerden sizi kurtararak, görüntülü görüşme yapma olanağı sunuyor size.

flash player desteği ile web cam erişimi sağlanıyor ve çoklu ortama erişiyorsunuz. aynı anda bir çok kullanıcı ile sohbet etme imkanına sahip oluyorsunuz.

açtığınız odanın adresini arkadaşlarınıza göndererek konuşmaya başlıyorsunuz, hepsi bu.

Yazar: | Kategori: Yazilim
Yorum: 0

wusnap WinUndelete: silinen/kayıp dosyaları kurtar

winundelete önceden hardiskinizde , disketinizde , zip sürünücünüzde , flash diskinizde ve dijital fotoğraf makinenizde bulunan fakat çeşitli nedenlerle sildiğiniz/silinen dosyaları kolayca geri almanızı sağlıyor.yazılım kayıp ve silinen dosyalarda virüs bile olsa toparlayabiliyor.ayrıca Dos’u desteklemesi ve Windows server 2003 desteğinin olması programı cazip kılıyor.buradan programın sitesine ulaşabilir ve buradan da demo sürümü(938 kb) indirebilirsiniz.ayrıca buradan da nasıl kullanılacağını anlatan derslere ulaşmak mümkün.

Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 0

openproj açık kaynak proje yönetimi: openproj

proje yönetimi programına ihtiyacı olanlara ücretsiz, açık kaynak bir proje: openproj.
microsoft office’in project yazılımına alternatif olarak düşünülen openproj, projity.com tarafından hazırlanmış.

mirosoft ve primavera uygulamalarıyla da uyumlu çalışabiliyor, cpal lisansıyla dağıtılıyor. Windows’un yanında Linux, Unix ve Mac işletim sistemlerinde de çalışan openproj yazılımını, sourceforge.net sitesinden indirebilirsiniz.

Yukarı
Yazilar iin RSS aboneligi