31 Ağustos 2007
Kategori: Yazilim

Dijital video, bilgisayarlı yaşantının artarak önem kazanan bir parçası oluyor. Satın aldığımız DivX filmler dışında, fotoğraf makineleri, video kaydediciler, hatta cep telefonları bile video kaydedebilir hale geldi. Ancak bu videoları bir araya getirerek, düzenlemek, sonrasında işleyerek seyredilebilir hale getirmek sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Bu iş için kullanacağınız yazılımın, ortaya çıkacak sonuçta büyük bir etkisi var. Video Studio yazılımının yeni sürümünde Ulead VideoStudio 11 plus yüksek tanımlı videolar kadar, yeni nesil taşınabilir cihazlarda oynatabileceğiniz MPEG-4 biçimli videolar da destekleniyor.
Yazılımı çalıştırdığınızda karşınıza editör, film sihirbazı ve DV-to-DVD sihirbazı geliyor. Editör içerisinde ön izleme yapabileceğiniz minik bir pencere, zaman çizelgesi ve çeşitli görsel efektlere erişebileceğiniz kısayollar bulunuyor. Üst kısımdan ise yakalama, işleme, efekt uygulama, üst üste bindirme, altyazı, ses ve paylaşım işlevlerine erişilebilir. DV kaset, DV kamera, DVD disk veya taşınabilir cihazlardan video aktarabilen yazılımın, Flash animasyon, video filtre ve yazı başlığı eklentileri de beğenimizi kazandı.

Ulead VideoStudio 11 plus: Önceki sürümlerde yapılabilen yukarıdaki özelliklere ek olarak

Kolay ve güçlü video düzenleme ve DVD hazırlama programı. Yapacağınız Filmleri Hayal Edin!

VideoStudio Editor, harika görünümlü bir ev yapımı video için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyor. Teknik kısımları öğrenmeye uğraşmadan çok orjinal işler çıkarmaya zamanınızı harcayabilirsiniz.
Movie Wizard, video düzenlemek isteyenler için ideal. Sadece üç adımda komple bir video oluşturabilir, slayt şovlarınıza girişler hazırlayabilirsiniz.
DV-to-DVD Wizard, DV kameranızdan DVD’ye kopyalama yapmanın en hızlı yolu. Kameranızı takın, klipleri seçin ve sadece iki aşamada tüm menü, altyazı vb.. ile kendi DVD’nizi hazırlayın.

Ulead VideoStudio 11.0 Plus yazılımının en yeni özelliği HD (High Definition) teknolojisi üzerinde yoğunlaşması. HD videolarını Ulead VideoStudio ile en yüksek kalitede oluşturabilirsiniz.

Ulead VideoStudio’nun bu versiyonunda yeni nesil taşınabilir aygıtlar da unutulmamış.
iPod, PSP, Zune, Smartphones, PDA gibi popüler aygıtlar için videolar hazırlayabiliyorsunuz.
InterVideo WinDVD Player yazılımını da içeren komple bir video çözüm merkezi olan Ulead Video Studio11 <(bilgi olsun diye: satış fiyatı ise yaklaşık 100$. İndireceğiniz bu programın trial versiyonunu 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz)>
bizimkinin ilacı verilmiş olup kurup ve kullanabilirsiniz

Ayrıca: Auto Color & Tone, De Block Filter, DeSnow Fitler gibi yeni özellikler de sunuyor

Ulead VideoStudio 11.0 plus ileTanıtım ve açıklamalarında belirtilmeyen daha başka Neleri yapabilirsiniz:
İzlediğiniz VCD veya DVD deki bir müzik yada sesi wave olarak kaydedip uygun program ile Mp3’e çevirebilirsiniz.

Birçok efekt içeren altyazı seçenekleri ile Altyazı ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.
Beğendiğiniz bir filmin seslendirmesini değiştirip komik veya ciddi dublaj yapabilirsiniz.

Resimlerinizi VCD, SVCD, DVD yapabilir üzerine çok zengin ve kullanışlı geçiş ve yazı efektleri uygulayabilirsiniz. Win.Movie Maker ile ortalama 1 saat sürecek olan kayıt işlemini 5-6 dk içinde halledecek kadar da hızlı bir yapıya sahip.

ULEAD VİDEO STUDIO 11plus

Downlaod

 

 

- Bu yazı şu ana kadar 423 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
1 adet
Yunus #
11 Ağustos 2009, 13:56

Studio 11 Plus geçiş efekleri kilitli bunları tektek açabiliyorum ama hepsini birden nasıl açarım? şimdiden teşekürler

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi