19 Şubat 2018
Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 0

Counter Strike için hazırlanmış bir hile önleme sistemi. Sxe Injected hem sunucu tarafında çalışan bir server Anti Cheat sistemi, hem de oyun sunucusuna bağlı bilgisayara kurulan bir Client ile bilinen hileleleri engelleyebilen başarılı bir yazılım. Sxe Injected aktif olan sunucularda oyun oynamak istiyorsanız bilgisayarınıza Sxe Injected yüklemelisiniz, aksi halde oyundan atılma vb.. durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sxe Injected ile wallhack, speedhack, alias scripts, aimbots, hooks, ESP, no-recoil vb.. hileleri kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

Link 1

Link 2

 

Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 0

saat saat 300x169 Erkek Saatlerininin En Özel Modelleri BuradaHer anlamda zamanı doğru olarak yakalayabilen bir saat sahibi olmak güzeldir. Moda Saat bu amaçla hizmet veren özel bir saat satış platformudur. Sitemiz bünyesinde yer alan
tüm saat markaları ve saat modelleri zamanı yakalayan saatlerdir. En teknolojik modeller, saat modasının son trendlerini taşıyan tasarımlar, en klasik ya da modern modeller ve en
ekstrem saatler saat saat sitemize eklenen yeni ürün seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Saat tutkunlarının çok iyi bildiği
bir gerçek vardır; hayatın anlamının farkına varabilmek ve bize hediye edilen bu hayatı doyasıya yaşayabilmek için zamanı doğru gösteren bir saate sahip olmak gerekir. Aksi halde
çok önemli anları, küçücük farklarla kaçırabiliriz. Zaman akıp giderken iyi bir zaman tutucuya ihtiyaç vardır. Kullandığımız saat, akan zamanı bize hatırlatan en önemli aksesuardır.
Sitemizde yer alan yüzlerce saat markası ve modeli ile zamanı tutan saatlere ev sahipliği yapıyoruz. Her beğeni ve gereksinime cevap verebilen saat modellerini kadın, erkek ve
çocuk modeli seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Online saat pazarında, geniş bir ürün yelpazesi ve yıllara dayanan güvenli satış politikasıyla hizmet veriyoruz.

Bünyemizde bulunan markalardan bir tanesi olan Swatch bir İsviçreli olarak, muhteşem mekanizmalara sahip saat modelleri ile göz dolduruyor. Marka çok beğenilen standart
plastik saatlerin yanında üst düzey kalite ve beğeniye hitap eden saat modelleriyle de ilgi odağı oluyor. Yenilikçi tarzda tasarlanan ve teknolojik özellikler taşıyan Swatch saat modelleri de oldukça fazla… Dünyanın en ince chrono özelliğine sahip saat modeli, en çok tercih edilenler arasında geliyor. Erişim kontrolü fonksiyonuna sahip modelleri, kayak sporunda kullanılan özel tasarımlı modelleri ve şık tasarımlı modelleri ile saat tutkunlarının farklı isteklerine cevap verebiliyor. Markanın özgün konseptli saat modelleri içinden kendi yaşam sitilinize en uygun olanı hemen seçebilirsiniz. Swatch saat teknik yapısı, malzeme kalitesi, tarzı ve
ayrıcalıklı desenleriyle kendi tarzınızı oluşturmayı sevenlere seslenen bir marka olarak öne çıkıyor. Marka kordon seçeneklerinde faklı malzemelerle üretilen kordon modelleri
sunuyor.  Swatch saatlerin kordon kısımları genellikle plastik olmakla beraber, silikon, deri ve tekstil malzeme seçenekleriyle de üretilebiliyor. Markanın saat modelleri içinde
mineral cam özelliğine ve quartz mekanizmaya sahip olanlar, 3 atm su geçirmezlik özelliğine de sahip saatler olarak önem taşıyor. Sitemiz ayrıcalığıyla Swatch saat modellerini cazip
alışveriş seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Bir İsviçre markası olan Swatch, ekonomik koşullarla kullanıcılarına ulaşabilen seçkin bir markadır.

Okumaya devam et »

Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 0

leave home ne demek 300x168 İngilizce Bilmek Sadece Gereklilik Değil Bir İhtiyaçİşsizlik oranının yükseldiği, bir iş için bin kişinin başvurduğu dönemleri yaşıyoruz. Bu kişiler arasından sıyrılmak için yapılması gereken şey kendimizi geliştirmekten başka bir şey değil. Peki bunun için ne yapmamız gerekir. Öncelikle o elinizdeki diplomayı ya da yeterlilikleri bir kenara bırakın. Çünkü sizin gibi yüzlerce kişi var bu iş için bekleyen. Ne yapmalısınız peki? Farklı özellikler ile ön plana çıkmalısınız. Örneğin bir bilgisayar programı bilmelisiniz. Mühendisler için autocad, matlab gibi programlar, grafikerler için 3dmax, illüstratör gibi programlar, insan kaynakları için office programları… Bu listeyi sabaha kadar uzatabiliriz. Ancak hepsinin ortak bir tabanı var ki; programların ana dilleri İngilizce. Yani İngilizce bilmeden bir bilgisayar programını bile efektif olarak kullanamıyorsunuz. İngilizce bilmek sadece bununla ilgili değil tabii ki. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi işi isteyen binlerce kişinin arasından sıyrılmak için modern çağımızın ikinci dili haline gelen İngilizceyi de bilmek şart. Çünkü artık hemen her iş sahibi çalışanlarının gereksin ya da gerekmesin İngilizce bilmesini istiyor. Çünkü İngilizce bilmek gerekmese bile kişinin kendisini geliştirmeye ne kadar aç olduğunu, ne kadar öğrenmeye açık ve çalışkan olduğunu da gösteriyor bir yerde. Tüm bu sebeplerden dolayı artık sokakta simit satan insanın da plazada çalışan bir beyaz yakalının da bilmesi gereken dil kendi dilinden sonra İngilizcedir. Sadece iş yaşantısı anlamında düşünmeyin. Başka bir ülkeye seyahat ettiğiniz zaman dünya üzerindeki her insanın benimsediği yazılı olmayan kurallara göre İngilizce anlaşılır. Bunu oradaki yerel esnaf da bilir ve İngilizce öğrenir. Yani kendinizi ülke sınırlarından dışarıya attığınız an İngilizce konuşmak ve karşınızdaki ile İngilizce anlaşmak zorundasınız demektir.

Okumaya devam et »

Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 0

Windows 10 userinde ubuntu shell kullanarak sublime calistirmak cok basit.

Tek yapmaniz gereken; “bash on ubuntu” uygulamasini calistirip, alttaki komutu yazmak:

alias subl=’”/mnt/c/Program Files/Sublime Text 3/subl.exe”‘

 

Artik ubuntu terminal de  sublime komutunu kullanarak  Windows da bulunan sublime uygulamasini cagirabilirsiniz!

22 Temmuz 2015
Yazar: | Kategori: Haberler
Yorum: 0

windows 10 300x60 Windows 10 Hakkında

Windows 8’in pek başarılı olamadığını söylersek çok da yanılmış olmayız. Microsoft’un Windows 8 ile mobil ve masaüstü deneyimini birleştirme yönündeki gerekli denemesi, yeterince iyi bir şekilde yönetilmeyerek yeni kullanıcıları kaçıran radikal bir değişime dönüştü.

Akıllı telefon ve tablet satışlarının da PC satışlarını geçmesiyle birlikte Windows 8, Microsoft’un hanesine kara bir leke olarak yazıldı. Bu da kısa zaman içerisinde yeni bir Windows’un geleceğinin sinyallerini verdi. Windows 8.2 gelmeyeceğini düşünerek, yeni sürümün Windows 9 olmasını bekliyoruz ki buna dair de çok sayıda dedikodu dönmeye başladı.

Windows 9’un çıkış tarihinden fiyatına, sızan görsellerine kadar şimdiye kadar internette bulunan tüm bilgileri tek bir rehber altında derledik.

Güncelleme: Microsoft, 30 Eylül 2014 tarihinde düzenlediği etkinlikle işletim sisteminin Windows 10 olarak adlandırılacağını belirtti. Biz de rehberimizi bu bilgi ışığında güncelledik.

Yepyeni başlat menüsü

Windows 8’in belki de en çok eleştirilen yanlarından birisi, başlat menüsünün ortadan kalkarak yeni bir Başlat ekranını karşımıza çıkarmasıydı. Yıllardır alıştığımız Başlat menüsünün yerine bu yeni ekranın gelmesi, birçok kullanıcıyı rahatsız eden bir değişim oldu. Microsoft da bu eleştirilerden gerekeni çıkarmış ve şimdilik Treshold kod adıyla anılan yeni Windows sürümü için eskisini andıran farklı bir Başlat menüsü tasarlamış. Myce.com ve Neowin tarafından sızdırılan görsellerde, yeni başlat menüsü görülebiliyor. Windows 8.1 Pro olarak görülen bu ekran görüntüsünün, Windows 10’a ait olduğunaysa neredeyse eminiz. Çünkü söylenenleri neredeyse yansıtan bir Başlat menüsü karşımıza çıkıyor. Ek olarak yeni başlat menüsü, bildirim merkezi ve çoklu masaüstü özelliklerini gösteren videoları da yazımızın son bölümünde görebilirsiniz.

Yeni Başlat menüsünün sol tarafında, alışık olduğumuz eski menü gibi programlar ve klasörler görünüyor. Bu sol tarafın en üstünde ise Son kullanılan üç program gösteriliyor. En alttaki Tüm uygulamalar kısmından, hem masaüstü, hem de Windows 8 ile karşımıza çıkan Metro uygulamalarına erişim sağlanabiliyor. Windows 10’un bu bağlamda iki tarafı birleştirici bir yönü olduğu söylenebilir. Yani Microsoft, hem eski Başlat menüsünü özleyen kullanıcıları, hem de Metro uygulamalarını kullanışlı bulan kullanıcılarını düşünerek yeni bir menü çıkarmış.

Yeni Başlat menüsünün sağ tarafında ise, Başlat ekranında gördüğümüz kutucuk düzeni dikkat çekiyor. Başlat ekranı kullanımında olduğu gibi Metro uygulamalar buraya sabitlenebiliyor ve kolay erişim sağlanabiliyor. Ek olarak hava durumu, e-posta, haberler ve takvim gibi canlı kutucuklara da buradan erişim sağlanabiliyor. Başlat menüsünden Bilgisayarım, Belgeler ve Resimler klasörlerine de kolay erişim sağlanmış.

Son olarak Windows 10 ile birlikte Mağaza da yeni bir görünüm kazanmış.

Okumaya devam et »

21 Haziran 2012
Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 4

WHM panelinizde daha önce sildiğiniz bir domaini veya subdomaini tekrar eklerken ve yeni hesap açarken aşağıdaki hatayı alabilirsiniz.

Account Creation Status: failed
Sorry, a DNS entry for domainadi.com already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster)

Bu hatayı almamak için, alan adınızı silerken (WHM panelde, terminate an account bölümünde) sayfanın altında bulunan “Keep Dns Zone (needed if you have moved a domain between servers in the same dns trust relationship, and wish to remove the old domain)”seçeneğini işaretlemeyiniz.

Eğer farkında olmadan bunu işaretleyerek silme işlemini gerçekleştirdiyseniz ve tekrar ekleyemiyorsanız, whm panelinizden dns kaydını silmeniz gerekmektedir. Bu işlemi şu şekilde yapabilirsiniz:
1) WHM panelinize giriniz.
2) DNS Functions bölümündeki “Delete a DNS Zone” linkine tıklayınız.
3) Açılan sayfadaki listede, tekrar eklemek istediğiniz ve hata aldığınız domaini seçip, alttaki “Delete” butonuna basınız.
4) Açılan onay sayfasında hiçbir değişiklik yapmadan tekrar “Delete” butonuna basınız.

Ardından problemsiz olarak domaininizi tekrar ekleyebilirsiniz.

Yazar: | Kategori: Genel
Yorum: 1

Merhaba

http://university.cpanel.net adresinden erisebileceginiz websitede teknik ve satis anlaminda yeterliliginizi kanitlayabileceginiz bir test sistemi bulunuyor.

Basit olarak anlatmak gerekirse; cPanel ekibi tarafindan hazirlanan sorularin bulundugu teste tabii tutuluyorsunuz. 5 Farkli kategoride teknik anlamda teste girebilirsiniz. Testi gecebilmek icin minumum %90 yeterliligine ulasmalisiniz.

cpanel university cPanel University ile Teknik yeterliliginizi kanitlayin!

Basit olan testlerde dogru/yanlis ve coktan secmeli yanitlar yer aliyor. Test duzeyi ilerledikce, dogru ve yanlisi secmenin yanisira, sizden yazili olarak teste girmeniz de isteniyor. Dahada ilerlediginde ise, cpanel ekibi belirledikleri bir sorunu size verilen sunucudan tesbit edebilmeniz ve rapor olusturmanizi da talep ediyor. Tabiki bu testin cok ilerleyen kisimlari…

Testi gecen kisilerin adreslerine sertifikalar ucretsiz olarak iletiliyor. Ayni zamanda testin hemen sonrasinda verilen size ozel bir kod ile, yeterliliginizi sergileyebilirsiniz! https://university.cpanel.net/verification.php sayfasinda kodu girebilecegimiz bir alan bulunuyor.

Haydi webhosting firmalari, musterilerinize teknik yeterliliginizi kanitlayin!

10 Nisan 2012
Yazar: | Kategori: Yazilim
Yorum: 1

Sxe Injected 12.1 Fix 3 dosyasıdır. Üzerinde herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Resmi sitesinden indirilerek upload edilmiştir…

İndirmek İçin:

https://hotfile.com/dl/152243061/a68d8e3/sxe12.1fix3.zip.html

Yukarı
Sayfa 1 ile 35612345678910...Sonuncu »
Yazilar iin RSS aboneligi