Baglantilar


14 Nisan 2011
Kategori: Yazilim

Effect Mailing, hazırlamış olduğunuz mail listesi üzerinden, hızlı ve kolay bir şekilde ürününüzü ya da firmanızı tanıtmanızı sağlayan otomatik mail gönderimi uygulamasıdır. Effect Mailing ile müşteri potansiyelinizi arttırabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Kullanımı kolay ve hızlıdır, birkaç dakika içinde kurup tanıtım maillerinizi göndermeye başlayabilirsiniz.

Neden Effect Mailing Kullanmalısınız ?

Rekabetin kalite kadar önemli olduğu günümüzde, ürettiğiniz ürünlerinizin kalitesini müşterilerinizle paylaşmak ve ürünlerinize gerçekten ihtiyaç duyan hedef kitleyi doğrudan ürünlerinize getirmek için birçok yol mevcut, son zamanlarda toplumun büyük çoğunluğunun internete olan ilgisi göz önüne alındığında internet tabanlı tanıtım çözümlerinin önemi tartışılmazdır, işte bu nedenle zaman kaybetmeden ürün ya da hizmetlerinizi ihtiyacı olanlara sunmalısınız.

Mailing tanıtım için en ucuz ve en hızlı yöntemdir, birçok mailing hizmeti veren kuruluş size sadece sınırlı mailing hizmeti sunabiliyorken Effect Mailing size sınırsız bir esneklik sunuyor, kendi hazırladığınız tanıtım maillerini istediğiniz sayıda alıcıya kendi imkanlarınızla gönderebilir, böylece size sunulan diğer sınırlı hizmetlerin veremediği özgürlüğün gücünü hissedebilirsiniz.

Geri dönüş önemlidir!

Effect mailing müşterilerinizin kaçının gönderdiğiniz maili okuduğunu istatistiksel olarak sunar, her seferinde on binlerce mail gönderimi yapmak yerine bir önceki başarılı gönderimlerinizden tecrübe edinip her defasında hedefe ulaşan gönderimler yapabilirsiniz, Effect Mailing’in Okundu bilgisi sunumunun size ne denli zaman ve kaynak kazandıracağını onu deneyerek görün.

İndirmek İçin:

http://www.edisteknoloji.com/mailing/emsetup10.rar

- Bu yazı şu ana kadar 365 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi