pes game olarak etiketli yazılar

PES 2011 Komple Farklı

Konami tarafından geliştirilen Pro Evolution serisi (Japonya’da Winning Eleven), özellikle son yıllarda rakibi FIFA serisine karşı düşüşe geçmişti. Yeni yayımlanan rakamlarda, FIFA 10’un 10 milyonu geçtiği görülürken, PES isminin esamesi bile okunmuyordu.

Konami, durum hakkında değerlendirme yapmış ve revizyona karar vermiş. Yapımcı Shingo “Seabass” Takatsuka, PES 2011’de ciddi değişikliklere gidileceğini söyledi. Bu unsurların başında yapay zekâ ve oyuncuların hareketleri geliyor.

Oyunun Japon versiyonu olan Winning Eleven’ın % 30’luk kısmı tamamlanmış durumda. Tahminlere göre Kasım ya da Aralık ayında Japonya’da raflarda olması bekleniyor. Muhtemel bir erteleme ihtimali de var. Avrupa için de Ekim ayı hedef olarak seçilmiş.

More >

Pes 2011 Ne Zaman Çıkacak?

Pes 2010′un ardından oyunseverler Pes 2011′i merakla bekliyor. Pes 2011 ile birlikte önemli yenilikler de geliyor. Hareket algılama teknolojisinin yapılmaya çalışıldığı ve Pes 2011′ de hareket algılamanın olacağı açıklandı şu ana kadar. Bunun yanında oyuncu hareketleri ve yapay zeka gibi özelliklerde de büyük gelişmeler olacağı belirtiliyor. Avrupa’da Ekim ayında çıkması tahmin ediliyor Pes 2011′in, erteleme olsa bile en geç Kasım ortasında çıkacaktır.