Devasa online oyunlar kervanı üyelerinden Knight Online hakkında birkaç soru, cevap ve ipucu. Knight Online’daki level sınırlaması nedir? Rebirth item nedir? Ne faydası vardır? Kekuri Ring nereden çıkar? Hepsi ve daha fazlası.

Knight Online’daki level sınırlaması nedir?

Son eklenti paketi Reign of the Fire Drake ile birlikte yapılan değişikliğe göre, oyunda şu anda ulaşabileceğiniz en yüksek seviye 80’dir.

Exceptional silahların normallerinden farkı nedir?

Exceptional silahlar, + 1’de normal olanlara göre daha fazladan 2 attack power’a sahipler. Tabiki buna bağlı olarak daha zor elde ediliyorlar.

Rebirth item nedir? Ne faydası vardır?

Rebirth, Fire Drake eklentisi ile birlikte gelen bir upgrade sistemidir. Middle Class ve üzerindeki +7 ve daha üst seviye silahlar/zırhlar, Rebirth Scroll kullanarak rebirthed item’a dönüştürülebilmektedir. Rebirth sisteminin faydası, eskiden tek scroll ile yaptığımız bir upgrade’i 4 aşamaya bölerek şansını artırmasıdır. Bir örnekle açıklayalım: Örneğin bir Rogue Chitin Pauldron +7/12 Dexterity zırhımız olsun. Bunu +8/15 yapmak istesek, upgrade şansımız %5 gibi bir şey. Onun yerine Rebirth yaptığımızda, elimizde bir Rebirthed +1/12 Dexterity zırhımız oluyor. Bu zırhı upgrade etmek istediğimizde yaklaşık %20 şansa sahibiz, ama normal +8 zırha karşılık gelen Rebirthed +5 zırh elde edebilmek için tam dört kez upgrade yapmak zorundayız. Kısaca tek tek düşündüğümüzde Rebirthed Item’ları upgrade etmek dört kat daha kolay, ama +8 item elde etme şansımız dört kez upgrade yapmamız gerektiği için eşit. Bunun yanında +7 rebirth silahlar elemental damage sahibi iseler parlamakta, zırhlar ise yanıp sönmektedir.

Kekuri Ring nereden çıkar?

Kekuri Ring Kekurikekukaka isimli boss’tan ve her türlü Kecoon’dan nadir de olsa düşer. Kekurikekukaka Moradon’da Kecoon bulunan her yerde çıkıyor, pek belli bir saati de yok. Ama özellikle server’lar yeniden başlatıldıktan sonra sağa sola bir bakınmakta fayda var.

Master’ı açık Char ile nasıl Ardream’e girebilirim?

Master ı açık olan bir char hiçbir şekilde ardreamsa giremez. Master kapalı olsaydı 59’a kadar level düşürüp stat ve skill pointleri sıfırlayarak ardreams e girebilirdiniz. Ama master açık ise 30levele bile düşürseniz giremezsiniz.

Hacklendim Rolback attırabilirmiyim?

Eskiden uygulama vardı oyunda ama artık rolback atmıyorlar.

Master sildirebilirmiyim?

Sildiremezsiniz.

Yan charımı sildirebilirmiyim?

Hayır sildiremezsiniz.

Banlandım Gold Premıum alsam banımı açarlar mı?

Hayır açmazlar

Power Up Storeden item aldım satamıyorum neden?

Power Up Storeden aldığınız eşyaları satabilmeniz için ; 1- +55 level olmalısınız. 2- Satın aldıkdan sonra ilk minimum 24saat geçmesi gerekli.

İtem Kitleme nasıl oluyor? İtemin kilidini nasıl açarım?

İtem kitlemek veya kilit açmak için gold premıum uyesi olmak şarttır. Gold premıum uyelerı item kitleme şifresi ile item başıma 1.000.000 coin vererek itemini kitleyebilir.