fifa 2008 olarak etiketli yazılar

Fifa 2008 Türkçe Yama

Türkçe Yama Anlatım Ve Kurulusu:

-Fifa 08 Ana menü
-Fifa 08 Diğer Menüler
-Fifa 08 Menajer mod
-Fifa 08 Turnuva Menüleri
-Fifa 08 Lig menüleri
-Ve diğerleri

Yapılışı:

Dosyayı indirin ve rar dosyasını açın
İçinden Çıkan Data Klasörünü C:\Program Files\EA SPORTS\Fifa 08 İçine kopyalayın ve
Aynısından var derse Tümünü Değiştir e Basın
İşlem Tamamdır.

Fifa 2008 iniz Artık Türkçe

Uyarı:

Yükleme yapmadan önce “FIFA 08\data\cmn” içindeki “fifa.db” dosyasının yedeğini alınız.
Şayet stadyumları silmek isterseniz yediğini aldığınız “fifa.db” dosyasını
“FIFA 08\data\cmn” içine kopyalayınız

Stadyumlar:

-Ali sami yen stadyumu
-Ankara 19 mayıs stadyumu
-Gaziantep kamil ocak stadyumu
-Avni aker stadyumu
-Bursa atatürk stadyumu
-Denizli atatürk stadyumu
-İnönü stadyumu
-Kayseri atatürk stadyumu
-Şükrü saraçoğlu stadyumu
-Sivas 4 eylül stadyumu
-Rize atatürk stadyumu
-Manisa 19 mayıs stadyumu
-Konya atatürk stadyumu
-İzmir atatürk stadyumu (türkiye kupası final maçları bu stadyumda)

İndirmek İçin:

http://uploaded.to/?id=304itb

Zip şifresi: hackhell.com

Fifa 2008

Çoğunlukla devam oyunlarından bahsederken, daha öncekileri hakkında da bilgiler verilir ve böylece geçmişte neler görmüşüz, onları hatırlama şansına sahip oluruz. Ancak artık FIFA hakkında söylenecek çok fazla şeyimiz olduğunu düşünmüyorum. Son zamanlarda PES mi FIFA tartışmaları süregelmiş olmasına ve FIFA’nın bayrağİ PES’e kaptırmış olduğu düşünceleri olsa da, o bizim ilk göz ağrımız. Gerçekçİ futbol simülasyonu nasıl olur ondan öğrendik ve tamamen lisanslı olan İçeriğİ sayesinde daha bir zevkle oynadık. FIFA 2000’den sonra birkaç oyunda eksiklikler göze çarpsa da, son yıllarda yine toparlandı ve kendini daha da geliştirdi. Eklediğİ güzel modları zevkle oynadık ve yaşayan efsaneyle bolca vakit geçirdik. Ben bu sefer değİşik bir şey yapıp, daha önceki oyunları tek tek tanıtmak yerine, FIFA 2008’den 10 sene geriye gitmek ve FIFA 98 hakkında bir şeyler bahsetmek istiyorum.

Futbolun incelikleri

Genellikle yaz aylarına girdiğimizde EA Sports, bomba spor oyunlarını açıklamaya başlıyor ve haklarında bilgiler veriyor. FIFA 08’de İşte bunlardan birisi oldu. PC’nin yanında tüm konsollar İçin de hazırlanacak olan yapımın motion capture aşamasında, dünyaca ünlü futbol starı, Barcelona’lı Ronaldinho rol aldı. EA Sports, son zamanlarda, her yeni çıkarttığİ FIFA oyununda bir konsepte önem veriyor. Bu sefer FIFA 08’de önemli olan konu, şutlar ve onların gerçekçiliğİ. Yapımcılar, fizik kurallarını şutların gerçekçİ olabilmesi İçin programlıyorlar. Düzgün bir şut çekebilmek İçin, futbolcunun teknik kapasitesiyle birlikte, rüzgar koşulları ya da ne kadar sert vurup vurmadığımız da önemli olacak. Top ve karakter animasyonları üzerinde de geliştirmeler yapılıyor ve yine bir önceki oyuna göre yenilikler belli olacak şekilde tasarlanıyorlar.
FIFA’nın aslında PES’e göre en büyük artısı, lisans probleminin olmaması. FIFA 2008’de 30 lig olacak ve bu ligler İçerisindeki 620 takımdan 15.000’den fazla oyuncu bulunacak. Futbolcular fiziksel olarak gerçeklerine uygun biçimde tasarlanıyorlar ve ayrıca yetenekleri de gerçekte oldukları gibi aktarılacak. Animasyonlar üzerinde de çalışılıyor ve maç boyunca gerçekleşecek tüm hareketlerin göze hoş gelmesi sağlanıyor. Fizik kurallarından da şaşılmayacak. Topla çok hızlı bir şekilde hareketlendiğimizde, kontrol yeteri kadar sağlam olmayacak ve varyetede bulunamayacağız. Bunun dışında, uygun durumlarda verebileceğimiz çeşitli pas türleri ve çalım hareketleri bulunacak. Zor pozisyonlara göre, hareket kabiliyetimiz kısıtlanabilecek. Uygun olmayan durumlarda şut çekmeye kalktığımız zaman, şut göstergesi uygun olmayan biçimde dolacak ve böylece top dağlara taşlara gidecek.

FIFA 08’de yepyeni ve önemli bir mod karşımıza çıkacak; “Be A Pro”. Bu modda, istediğimiz bir futbolcunun rolünde olacağız ve maç sırasında sadece onu kontrol edeceğiz. Defans, orta saha ya da forvet oynayabileceğiz. New Star Soccer’İ oynamış olanlar, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaklardır. Yalnız, Be A Pro modunu sanırız yapımcılar FIFA 08’de bir deneme sürecine alacaklar. Çünkü, sadece Exhibition modunda ve online desteğİ olmadan oynanabilecek. Maçlar sırasında, kamera sürekli seçtiğimiz oyuncuyu takip ediyor olacak ve aksiyon durumuna ya da kaçabileceğimiz yerlere göre şekil değİştirecek. Dribling sırasında hızlandığımızda kamera direkt olarak bizi arkadan takip edecek. Bu modda aynı zamanda oyun bize yardımcı olacak. Kaçabileceğimiz boş alanlar İşaret edilecek, ofsayt pozisyonundaysak uyarılacağız. Eğer bir defansı oynuyorsak, o zaman da markaj yapmamız gereken futbolcu İşaret edilecek. Bu mod, ileriki yıllarda FIFA’nın önemli bir parçası olabilir, tabii FIFA 08’de oyunculardan alacağİ olumlu ya da olumsuz tepkilere göre bu şekillenecektir. Bunun dışında henüz Manager ya da Online modları hakkında bilgiler verilmiyor.