Call Of Duty 5 olarak etiketli yazılar

Call Of Duty 5 – Fragmanı Yayınlandı

Activision firmasından yapılan açıklamaya göre COD5′in yapımına başlandığı ve önümüzdeki dönemlerde resmen duyurulacağı belirtiliyor. Henüz oyunun detayları hakkında net bir bilgi yok fakat, oyunun yapılmakta olduğu kesinleşti. Zaten böyle güzel bir serinin devamının geleceği de beklenen birşeydi. Cod serisi her zaman güzel olmuştur.

Call Of Duty 5′in hakkında bilgiler;

Call of duty 4′ün açılısında yorum yapan Stevy Corce röpörtajda;

-Bu oyun 2008 kasım ayında çıkartılacak.Çok güzel grafikleri müthiş bir oyun.

-Call Of Duty 4 ABD ile Irak arasındaki savaşla ilgili idi.Peki ya Call Of Duty 5 ne ile ilgili olacak?

-Call Of Duty 5 ABD, PKK, Türkiye arasında geçecek bir savaş.

-ABD ile Türkiye birleşerek PKK’ya karşı savaşacak.Oyunu ABD ile Türkiye kazanacak.Ve çok değişik sahnelerle karşılaşacaksınız. dedi.

Call Of Duty 5

Call Of Duty 5

Geçtiğimiz günlerde Activision yapıtğı açıklama ile Call of Duty 5’in geleceğini haber vermişti. 2 gün önce ise Activision’ın sahip olduğu ve PS2, PS3, Xbox, X360, Wii platformları için Call of Duty 3 oyununu yapan Treyarch firması bölüm tasarımcısı aradıklarını ve bu kişinin 2. Dünya Savaşı oyunları fanatiği olmasının daha iyi olacağını açıkladı. Bundan çıkarılacak sonuca gelirsek; Call of Duty 5 büyük bir ihtimal yine 2. Dünya Savaşı’nı konu alacak ve bize göre sadece konsollara çıkacak. Infinity Ward ise bu arada Call of Duty 6’yı geliştirmekle uğraşacak. Bu konu hakkında yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşacağız.