Arsiv


02 Ocak 2010
Kategori: Yazilim
wordpress Wordpress 2.9
1. Genel geri alma/”çöp” özelliği, bu demek oluyor ki, bir yazıyı ya da yorumu yanlışlıkla silerseniz, çöp kutusundan geri getirebilirsiniz. Bu ayrıca her silme işleminde sorulan “emin misiniz” sorusunu da ortadan kaldırıyor.
2. Dahili görsel düzenleyici sayesinde kırpma, düzenleme, döndürme, çevirme ve boyutlandırma işlemlerini yönetim panelinden yapabileceksiniz.
3. Toplu eklenti güncelleme ve uyumluluk kontrolü ile bir kerede 10 taneye kadar eklentiyi güncelleştirebilirsiniz. Ayrıca eklenti sayfasında kullandığınız WordPress sürümü ile eklentinin ne derece uyumlu olduğuna dair bilgiler de eklendi.
4. Kolay video ekleme özelliği ile bir video adresi girdiğinizde sihirli bir şekilde video ekleme koduna dönüştüğünü göreceksiniz. Video ekleme özelliği şu an YouTube, Daily Motion, Blip.tv, Flickr, Viddler, Qik, Revision3, Scribd, Google Video, Photobucket, PollDaddy ve WordPress.tv servislerini destekliyor. (Bir sonraki sürümde daha da fazlası gelecek.

Genel geri alma/”çöp” özelliği, bu demek oluyor ki, bir yazıyı ya da yorumu yanlışlıkla silerseniz, çöp kutusundan geri getirebilirsiniz. Bu ayrıca her silme işleminde sorulan “emin misiniz” sorusunu da ortadan kaldırıyor.Dahili görsel düzenleyici sayesinde kırpma, düzenleme, döndürme, çevirme ve boyutlandırma işlemlerini yönetim panelinden yapabileceksiniz.Toplu eklenti güncelleme ve uyumluluk kontrolü ile bir kerede 10 taneye kadar eklentiyi güncelleştirebilirsiniz. Ayrıca eklenti sayfasında kullandığınız WordPress sürümü ile eklentinin ne derece uyumlu olduğuna dair bilgiler de eklendi.Kolay video ekleme özelliği ile bir video adresi girdiğinizde sihirli bir şekilde video ekleme koduna dönüştüğünü göreceksiniz. Video ekleme özelliği şu an YouTube, Daily Motion, Blip.tv, Flickr, Viddler, Qik, Revision3, Scribd, Google Video, Photobucket, PollDaddy ve WordPress.tv servislerini destekliyor. (Bir sonraki sürümde daha da fazlası gelecek.

İndirmek İçin:

http://hotfile.com/dl/22612933/d28664f/son-surum.zip.html

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 342 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi