Arsiv


Kategori: Genel

2j0fkp0 Windows Vista Ultimate Ürün Tanıtım

Windows Vista Ultimate

Windows Vista Ultimate en kapsamlı Windows Vista sürümüdür. İş odaklı bir işletim sisteminin tüm gelişmiş altyapı özelliklerini, taşınabilirlik odaklı bir işletim sisteminin tüm yönetim ve verimlilik özelliklerini ve tüketici odaklı bir işletim sisteminin tüm dijital eğlence özelliklerini bir araya getiren ilk işletim sistemidir. Evden veya hareket halindeyken çalışabilecekleri ve eğlence amaçlı kullanabilecekleri bir işletim sistemi isteyen her kullanıcı için, Windows Vista Ultimate bunların tümüne olanak sağlayan işletim sistemidir.

Evden çalışın

Windows Vista Ultimate iş ağlarına uzaktan bağlanmayı kolaylaştıran tüm özellikleri içerir. Evden çalışırken, etki alanına katılabilme gibi gelişmiş ağ özelliklerinden, Grup İlkesi desteğinden ve Uzak Masaüstü gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Windows Vista Ultimate ayrıca evden, hareket halindeyken veya ofisten çalışırken işle ilgili önemli verilerinize yönelik yeni koruma düzeyleri sağlayan Windows BitLocker™ Sürücü Şifrelemesi özelliğini içerir.

Eğlencede en son gelişmeler

Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium sürümünün içerdiği tüm eğlence özelliklerini sunar. Dijital fotoğraflar, müzik dosyaları, filmler, analog TV ve hatta HDTV alanındaki en son teknolojiyi kullanabilmek için gerek duyduğunuz tüm öğeleri bulundurur. Windows Vista Ultimate dijital içeriğinizi toplamak, yönetmek ve düzenlemek için gerek duyduğunuz tüm öğelere sahip olmanız için Windows Fotoğraf Galerisi ve Windows Movie Maker gibi harika araçlar içerir. Bilgisayarınızı her şeyin bir arada olduğu tam bir ev eğlence merkezine dönüştürmek için Windows Media Center özelliğini de içerir.

Hiçbir özellikten vazgeçmek zorunda kalmayın

Windows Vista Ultimate hem işyeri kullanıcıları hem de ev kullanıcıları için tüm özellikleri bir arada sunar. Ofisten, hareket halindeyken ve evden kullanabileceği tek bir bilgisayar isteyen bir küçük işletme sahibi için en uygun çözümdür. Genel olarak eğlence amacıyla kullanılacak, ancak şirket ağına bağlanmak gibi amaçlarla da kullanılabilecek bir ev bilgisayarı isteyenler için de en uygun çözümdür.

İşletmelere yönelik olarak sunulan özelliklerin, taşınabilir bilgisayar özelliklerinin ve ev eğlencesi özelliklerinin en iyilerini bir arada kullanmak isterseniz, Windows Vista Ultimate size en uygun çözümdür. Windows Vista Ultimate ile hiçbir özellikten vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

- Etiketler:, , , , , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 757 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
12 adet
HxKxN #
17 Temmuz 2007, 01:34

windowsun bu yeni sistemine hic isinamadigim halde yinede arsivimizde bulunmasinda fayda var ne olur ne olmaz.

HxKxN #
17 Temmuz 2007, 01:35

bu nedenledirki emegine candan tesekkurler,sagolasin.

delete #
1 Ağustos 2007, 19:37

bunun part part değilde tek olanı yok mu??

hellboy726 #
1 Ağustos 2007, 23:23

@ delete

bulamazsınız tek link :)

2,8 gb uplaod edecek bir website yok şu anda.

SALİM #
2 Ağustos 2007, 10:09

hizmetiniz için çok teşekkür ederim link olarak farklı altarnatifler vermişsiniz türkçe mi ingilizcemi olduğunu yazarsanız çok sevinecem şimdiden teşekkürler

hellboy726 #
2 Ağustos 2007, 16:33

@ salim
bu ingilizce kısa bir süre sonra turkce olanını ekliyeceğim..
Beklemede Kalın.

SALİM #
3 Ağustos 2007, 09:35

hey şey için teşekkürler ilginizede müteşekkilim beklemekteyim

nevermind #
3 Aralık 2007, 13:25

25 we 26. partlar silinmiş bunun için yardım edebilirmisiniz?

hellboy726 #
3 Aralık 2007, 21:43

@nevermind 25. ve 26. partları diğer linklerden inndirebilirsin.

akruban #
30 Aralık 2007, 13:53

kl

HaYLaZ_006 #
14 Ocak 2008, 12:03

bu carkına tukurdumun lınklerını ben nıye goremıyom :D

hilal #
26 Nisan 2009, 13:53

ne bu ya iki sattir arıyorum ama hala bulamadım
allahın cezasını kardesim yahu…

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi