Arsiv


21 Eylül 2007
Kategori: Genel

MyBB Nedir?

Eğer internet üzerinde Php tabanlı MySQL destekli, enerjik mi enerjik bir forum sistemi kurmak istiyorsanız tam aradığınız şeydir MyBB asmile MyBB Nedir. vB’den daha çok sevebileceğiniz, üstelik lisans derdi olmayan ücretsiz bir sistemdir ayrıca. Tam açılımı MyBulletinBoard’dır. Oldukça basit bir kullanımı vardır ve hemen hemen her türlü şey düşünülmüştür. Geniş bir eklenti ve tema arşivi vardır, kullanıcısı çoktur, fazla sıkıntı çekmezsiniz. Buyrun 3 linkte bitirelim işi:

Resmi Sitesi: MyBBoard.NeT

Resmi Türkçe Sitesi: MyBBDestek.Com (Türkçe Çeviri, Türkçe Paket, MyBB Dersleri, temalar ve eklentiler vs. herşey bulabilirsiniz)

MyBB 1.2.9 TÜRKÇE Paketi Download linki: Konu Linki TIKLA

İyi günler… asmile MyBB Nedir

ve

MyBB lisanslı ancak lisansı ücretsiz olan bir forum sistemidir..

Özellikle tema uygulamaları ve kolay editleyip düzenleyebiliriliği çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca hızla gelişimini sürdürmekte türkiyede de yeni yeni duyulmaya başlansada çok büyük bir gelişme sağşamaktadır.

Özellikle Vbullettine benzer yapısı ile Lisans ücreti ödemek istemeyen yada kaçak kullanmak istemeyenlerin oldukça dikkatini çekmeye başlayan MyBB ‘ nin resmi sitesi buradadır.

Bu forumda MyBB olup vbulltin temasının editlenmiş halidir.

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 197 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi