Baglantilar


Kategori: Yazilim

McAfee VirusScan Enterprise; Hiçbir bilgisayar, antivirüssüz ve Firewall’suz kalmamalidir. Bilgisayariniza bir iyilik yapin; Bugün, Siber dünyada yaklasik 70,000 bilinen virüs var ve bu rakam her geçen gün artmakta. Fakat en korkunç tarafi, yayilma hizlari. Birkaç saat içerisinde tek bir virüs milyonlarca bilgisayara bulasarak milyarlarca dolarlik hasara neden oluyor.

Virüsleri ara ve yok etMcAfee VirusScan teknolojisi, email eklentileri, internet Download’lari,paylasimli diskler, Cd sürücüler gibi kaynaklardan gelebilecek virüsleri PDA cihazlarinizla senkronize bir sekilde tanimlar ve yokeder. Ayrica, McAfee VirusScan siz internette dolasirken haberiniz olmadan makinelerinize yüklenebilecek olan ActiveX ve Java uygulamalarina karsi da PC’nizi korur.

Hacker’lardan ve Hack ataklarindan korur McAfee VirusScan bir Firewall’la birlikte gelen ilk Antivirüs olup, kullanimi çok kolay uygulamalarla hack ataklarinin sisteminize erisimini blok eden bir yazilimdir. Baglantiniz ister dial-up isterse leased line olsun, Firewall sizi ve pc’nizi bariyer olusturak koruyor.

Kritik Update’leri Çabucak Alin
McAfee VirusScan gelistirilmis tarama teknolojisi ile düzenli olarak yeni virüsler bulur. Ayrica bilgisayarinizin en son virüs saldirilarina karsi güvende oldugundan emin olmak için internet araciligiyla aninda güncelleme özelligi de bulundurur. Bir McAfee kullanicisi olarak en son virüs tehlikelerini dünyanin dört bir yaninda gözleyen ve PC’nizin güvencede kalmasini saglayan uluslararasi bir arastirma grubu olan McAfee Anti-Virus Emergency Response Team (AVERT), ayricaligindan da yararlanabilirsiniz.

   İndirmek İçin:

http://depositfiles.com/en/files/1279630


- Bu yazı şu ana kadar 445 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
1 adet
kemal Arslan #
11 Temmuz 2009, 13:31

Sakin indirmeyin. Yapiskan ciklet gibi sisteminize yapışıyor. Kesinlikle kaldiramiyor, baska Antivirüs yükleyemiyorsunuz. Format atmaktan baska çareniz kalmıyor.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi