Arsiv


Kategori: Genel

Apple’ın yeni işletim sistemi Mac OS X Leopard tüm dünya ile aynı anda duyuruldu.

leopard box shot thumb360 Leopard dünya ile aynı anda Türkiye’de

Merakla beklenen yeni işletim sistemi Mac OS X Leopard  Apple’ın tüm dünyada düzenlediği “Midnight Madness” kapsamında Türkiye saati ile 26 Ekim saat 5′te tüm Apple mağazaları kapatıldı ve saat 6′da tüm makinalara Mac OS X Leopard yüklenmiş olarak açıldı. Kanyon Troy APR’de gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Türk tüketiciler dünya ile aynı anda Mac OS X Leopard’ı görme şansını yakaladı. Mac OS X Leopard Kasım ayının ilk haftasında Türkiye’de de satışa sunulmuş olacak.

Leopard Server Apple’ın efsanevi kullanım kolaylığını, üstelik bir sunucunun avantajlarından faydalanmayı daha kolay hale getirerek genişletiyor ve podcast’leri iTunes’da veya internette otomatik olarak yayınlamanın ideal yolu olan Podcast Producer’ı kullanıcılarına sunuyor. Leopard Server, kullanıcılarına paylaştıkları internet sitelerini sadece birkaç tıkla ortaklaşa yaratma ve değiştirme imkanı sağlayan Wiki Sunucu ve dünyanın ilk ticari CalDAV standart bazlı takvim sunucusu iCal Server dahil 250 yeni özelliği içeriyor.

Ayrıca 2 Kasım Cuma günü Grand Cevahir Otel’de yapılacak ücretsiz seminer ile kullanıcılar Mac OS X Leopard’ı detaylı olarak tanıma fırsatı yakalayacaklar.

- Etiketler:, ,
- Bu yazı şu ana kadar 209 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi