Baglantilar


Kategori: Yazilim

İtalyan programcı Lorenzi Davide tarafından yazılmış olan bu HTML editörü ile birkaç dakika içerisinde amatör web sayfaları yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu web editörünü kullanmak Microsoft Word programını kullanmaktan bile daha kolay çünkü her şey sürükle-bırak metodu ile çalışıyor.

“Web sayfam olsun” ya da “bazı belgeleri internette yayınlamak istiyorum fakat beni uğraştırmasın” diyorsanız bence bu program sizin işinize yarayabilir.

Programcının tecrübesini anlamak amacıyla, kazandığı ödülleri bu sayfadan görebilirsiniz.

* Program Özelliklerinden Bazıları :
– Sunucu taraflı çalışan web tasarım türlerinden olan .asp .jsp .php ve .cfm yazma olanağı var.
– Yüzde yüz WYSIWYG (görsel) tarzı tasarım arayüzü ile html veya xhtml kodlarına ihtiyacınız olmayacak.
– Başka bir yazılıma ihtiyacınız olmadan; resimlerinizi düzenleyebilir, boyutlandırabilir, yönünü değiştirebilir, 55 ten fazla efekt verebilir, transparan yapma, stil oluşturma, slayt gösterisi yapabilirsiniz.
– Başka kaynaklardan veya direkt html kodunuzu programın içine aktarabilirsiniz. (import edebilirsiniz.)
– Resim Galerisi Aracı,
– Mini Blog Editörü,
– Detaylı tablo desteği,
– Çok kullanışlı, aşağı açılan, kayan menüler yapabilir, efektler verebilir, sayfanıza müzik ekleyebilir, javascript fonksiyonları ekleyebilirsiniz.

– Sayfanıza çeşitli formalar hazırlamak için veri giriş sahaları ve benzeri özellikler mevcuttur.

– Programın içerisinde yüklenmiş, 15 adet bedava, güzel görünümlü, çeşitli site şablonları bulunmaktadır, bunlardan birkaçını görebilmek ve diğerlerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

– Programı kullanırken sistemindeki bazı eksikliklerden dolayı sorun yaşayanlar için programcı tarafından sunulmuş bazı ilave küçük programcıklar mevcuttur. Bunları da buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada görebilir, indirebilirsiniz. (Örnek : Windows 95 veya Windows NT 4.0 kullananların Microsoft Common Control Update i yüklemeleri gerektiği gibi)

Ücreti : Programı kullanıp, beğendiyseniz ve ücreti olan 49.90 Euro ödeyip satın almak istiyorsanız, buraya tıklayıp gideceğiniz sayfasından gerekli işlemleri yaparak satın alabilirsiniz.

Ürün Promosyonu : Dynamic HTML Editor programını satın alanlara ThinkHost’tan 3 Aylık Bedava Hosting Hizmeti Hediye edilmektedir.

Programın Desteklediği Diller :
İtalyanca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Hollanda Dili, Brezilya Dili, Portekizce, Rusça, Çek Dili, Macarca, Fince, Galca. (Türkçe çevirisi için çalışmaktayım.)

  İndirmek İçin:

http://www.hexagora.com/download/dhe/DhweTrial.zip

 

Ekran Görüntüsü

- Bu yazı şu ana kadar 249 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi