Arsiv


Kategori: Haberler

106689 23 Nisan Google Logosunu Sen Tasarla Google, 23 Nisan’da, “www.google.com.tr” adresinde yayınlanacak logoyu belirlemek üzere, Türkiye genelinde yarışma başlattı. Birinci seçilecek logo, 23 Nisan’da Google Türkiye ana sayfasında Google logosu yerine kullanılacak…

Geçen yıl ilk defa 23 Nisan’da Türkiye için özel bir logo yayınlayarak, Google Türkiye ana sayfası logosunun yerine, Türk çocuklarının 23 Nisan’ını ve Ulusal Egemenlik bayramını kutlayan özel tasarımlı bir logo kullanan Google bu yılda bir ilke imza atarak Türkiye genelinde ‘Google Logo Yapsana’ yarışması başlattı.

Herhangi bir yaş sınırlaması olmayan ve 23 Nisan’a özel logo tasarlamak isteyen herkese açık olan ‘Google Logo Yapsana’ yarışmasına katılmak için www.google.com.tr/logoyapsana adresine girip kayıt olup, tasarımları internet ortamında 31 Mart tarihine kadar göndermek yeterli olacak.

Google yetkililerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek olan tasarımlar arasından birinci seçilen logo, 23 Nisan günü www.google.com.tr adresinde Google logosu yerine kullanılacak.

Yarışmada birinci olarak belirlenen logonun yaratıcısı Apple iMac bir bilgisayarın da sahibi olacak. Dereceye giren ilk 10 kişiye Google Lava lambası, başarı gösteren 30 kişiye de katılım sertifikası verilecek.

... - Bu yazı şu ana kadar 210 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi