Dünyada ilk ve tek olarak ADDM tarafından hazırlanan bu arayüzle FM 2007 gelmeden onun havasını oyununuzda hissetmeye başlayacaksınız. Birkaç hafta önce yayınlanan FM 2007 ekran görüntülerinde bir yenilik dikkatimizi çekmişti, yepyeni bir arayüz vardı ve de bu oyuna apayrı bir hava katmıştı. Herkes tarafından beğenilen bu arayüzü kullanmak için 6 ay sabredemedik ve FM 2006 için FM 2007 arayüzünü çıkardık.

FM serilerinin son orijinal arayüzünün tüm özelliklerini bu çalışmamızda görebileceksiniz. Ayrıca tam ekran maç, geniş oyuncu yüzleri modu, gelişmiş oyuncu istatistikleri gibi ekstra özellikler de eklendi. Vazgeçemeyeceğiniz bir arayüz oldu, deneyin ve görün, FM 2007 havasını herkesten önce hissetmeye başlayın.

Kurulum : İndirdiğiniz RAR uzantılı dosyasının içinde ‘metallic2007′ ve ‘metallic2007_right’ klasörlerini göreceksiniz. Bu klasörü ‘C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2006/data/skins’ içine çıkartıyorsunuz. Oyunu açıp “Preferences” bölümüne girip ‘metallic 2007′ veya ‘metallic2007 sağ menü’yü seçip “confirm” diyorsunuz, biraz bekledikten sonra kullanılmaya hazırdır.

  İndirmek İçin >>Tıklayınız<<

Ekran Görüntüsü