24 Mayıs 2008
Kategori: Yazilim

ZSoft Uninstaller, bilgisayarınıza yüklediğiniz programları kolaylıkla silbilen bir program. ZSoft Uninstaller, arama motoru sayesinde bütün sisteminizi tarayıp silemediğiniz programları ya da sildiğiniz programlardan geride kalan dosyaları silebilen bir program

Setup (Kurulum)

1 3 Zsoft Uninstaller

Dili İngilizce Seçelim Ve Devam Edelim

2 3 Zsoft Uninstaller

3 3 Zsoft Uninstaller

4 3 Zsoft Uninstaller

Kullanımı

Programın kullanımı oldukca basit ve anlaşılır öncelikle masa üstünde ZSoft Uninstaller simgesini çift tıklayarak programı açalım…

5 3 Zsoft Uninstaller

6 3 Zsoft Uninstaller

Programın bir diğer özelligi ise Temizlik ,

Diyelim ki Silmek isteyipte silemediğiniz bir program var ZSoft Uninstaller’in kendi arama motoru ile aratıyoruz o size programın dosyalarını buluyor “Uninstal” seçeneğine tıkladığınız anda programı tüm sistemden Sonsuza dek kaldırıyor geçekten mükemmel bir program boyutunun ufak oluşu ve ücretsiz oluşu programı bence bu alanda bir numara yapıyor….

7 2 Zsoft Uninstaller

Sistemimizde zamanla kaldırdıgımız programlardan arta kalan ufak Gereksiz dosyaları temizlemek için Temp File Finder özelligini kullanıyoruz….

Öncelikle Temp File Finder Tıklıyoruz açılan pencereden gereksiz dosyaları taramayı başlatmak için Start Search Tıklıyoruz ve arama başlıyor….

8 2 Zsoft Uninstaller

Arama sona erdigi zaman sag tarftaki listelenen Gereksiz dosyaların isimleri yer almaktadır…

Silmek istedigimiz dosyanın üstüne sag tıklayıp Delete File Seçerek dosyayı siliyoruz her dosya için aynı işlemi tekrarlayınız….

indirmekiinvr1 Zsoft Uninstaller İndirmek İçin >>Tıklayınız<<

- Etiketler:
- Bu yazı şu ana kadar 190 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi