01 Ağustos 2007
Kategori: Yazilim

am winrar sphere1 small WinRAR Türkçe 3.51

WinRAR Türkçe , güçlü arşivleme aracı ve arşiv yöneticisi RAR Archiver’ ın 32-bit Windows sürümüdür. RAR dosyaları genellikle içeriği ZIP ya da ARJ dosyalarından % 8 ile 15 daha fazla sıkıştırabilir. WinRAR Türkçe’nin başlıca özellikleri arasında güçlü genel ve multimedya sıkıştırma, RAR dışı arşiv formatlarını işleme becerisi, uzun dosya adı desteği, programlanabilir kendinden açılan arşivler (SFX), hasarlı arşiv onarma, orjinallik doğrulama, yerleşik dosya yorumları ve şifreleme vardır. Arşiv dosya adlarında Unicode desteklenmiştir, bu da İngilizce dışı dosya adlarının sorunsuzca kullanılabileceği anlamına gelir.

Programın bu sürümü kendi RAR-SFX tabanlı yükleyicilerinizi yapmanızı kolaylaştırır ve yeni bir görünüm, korunması gerekli arşivler için daha iyi güvenlik, bir defada pek çok arşivin parametrelerini kullanma becerisi ve bir hacim dizisini tek bir arşiv olarak gösterme becerisi sunar.

Winzip’e göre % 100 daha performanslı bu programı denemenizi öneririz. Tema desteğiyle kendinize özel menü görünümleri oluşturabilirsiniz.

İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/93115363/winrar.zip

 

winrar WinRAR Türkçe 3.51

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 328 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
1 adet
Cem #
26 Ocak 2010, 21:12

teşekkür ederim adamım!

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi