Kategori: Yazilim

TrustPort Internet Gateway, tahsis edilmiş Windows sunucuları ya da mevcut e-posta sunucusu üzerine kurulabilir. TrustPort Internet Gateway’in ayrı parçaları birkaç sunucu üzerine dağıtılabilir.

TrustPort Internet Gateway ayrıca önceden yapılandırılmış donanım modülü şeklinde de mevcuttur ve verimlilik ve güvenilirlilik fikri ile tasarlanmıştır. Mesajları yüksek hızlarda işlerken Antivirüs ve antispam koruma sağlar. Performansı özelleştirilebilir ve geniş ölçekli e-posta sunucular ve ISP ihtiyaçlarıyla tam olarak uyumludur.

TrustPort Internet Gateway, kolaylıkla kurulabilen ve idarecilerin zamanını koruyan ayrıca kutu dışı önceden yapılandırılmış donanım çözümü formunda da mevcuttur. Kullanıcı, TrustPort Internet Gateway’i entegre bir çözüm olarak kullanabilir ya da Antivirüs, antispam ve anticasus yazılım özeliklerini ayrı olarak kurabilir.

TrustPort Internet Gateway, bir kurulum ve satış sonrası destek içeren tam teknik destekle gelir. Ayrıca, müşteri taleplerini karşılamak için özel destek planları yapılabilir.

TrustPort Internet Gateway Özellikleri

# STMP Antispam
İstenmeyen e-posta mesajlarını güvenli ve tavizsiz bir şekilde direkt olarak Internet Gateway’de durduran modern bir çözümdür.

# SMTP Antispam
SMTP sunucu ve birkaç başka modüldür. SMTP sunucu gelen bir mesajı aldığında, bunu derler ve işlem sunucuya kaydeder. İşlem sunucu, e-postayı temel parçalarına ayırır ve adım adım Antivirüs ve antispam kontrolü gerçekleştirir. Bir mesaj spam olarak belirlendiğinde, direkt olarak sunucu seviyesinde silinebilir ya da önceden tanımlı bir metinle mesajın konu satırında işaretlenebilir ve son kullanıcının posta istemci kurallarına uygun olarak varış çalışma istasyonu seviyesinde filtre edilebilir.

Antispam Modülün Anahtar Özellikleri
# Gri Liste
Gelen e-postayı kabul etmeden önce, modül göndericinin e-posta adresine, gönderici posta sunucu IP adresine ve alıcı e-posta adresine bakar ve bu veriyi veritabanıyla karşılaştırır. Bunlar birbirini tutmuyorsa, posta sunucu geçici teslimat hatası mesajı gönderir. Spamcılar genellikle böyle bir geçici hata mesajından sonra yine mesajı gönderme eğiliminde olmadıklarından, posta teşebbüsü iptal edilir ve spam mesajı asla ulaşmaz. Yasal kullanıcılar yine denerler. Bir kez gönderilen posta kabul edildiğinden, minimum bir gecikmeden sonra, mesaj son kullanıcı tarafından alınır ve veritabanının beyaz listesine gönderici alıcı kombinasyonu girilir.

# HTTP Erişim Kontrolü (Bant Kontrolü)
Çözüm sadece güvenliği değil, çalışanın üretkenliğini de artırır ve ağ bant genişliğini sağlar.

# Merkezi Yönetim
TrustPort Internet Gateway merkezi yönetim internet tarayıcı ve merkezi sunucu arasında HTTPS bağlantısı aracılığıyla web arayüzle verilir.

Parça ayarları ve karantina yönetiminden ayrı olarak, idarece grafik formatında detaylı özetleri ve istatistikleri görebilir.

# TrustPort Sunucular

TrustPort sunucular işletmenin yerel ağ alanında Windows dosya sunuculara depolanan ve kopyalanan dosya ve dokümanlarda bulunan virüs problemlerini çözer.

# TrustPort Sunucu Antivirüs
Dosya sunucularda depolanan verinin kalıcı korumasını sağlayacak bir Antivirüs programıdır. Önceden bilinmeyen problemli kodu tespit etmek için etkin sezgisel metotları ve sanal bilgisayar teknolojisi özeliklerini taşır.

TrustPort Antivirüs, dört motor içermektedir, bu özelliğiyle %100 sonuç sağlayan tek üründür.

# TrustPort Firewall
Yetkisiz girişlerin engellenmesi, sunucu korumasının temel parçasıdır. Kullanıcılar özel bir tipte iletişime izin vermek ya da bunu dışarıda bırakmak için tespit edilen güvenlik ayarlarını kullanabilir ya da özel filtreleri tanımlayabilirler.

indirmekiinvr1 TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579 İndirmek İçin >>Tıklayınız<<

41757 TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579

- Etiketler:,
- Bu yazı şu ana kadar 150 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi