27 Mart 2008
Kategori: Yazilim

Super Dosya kendi ihtiyaçlarınıza göre hızlı veri giriş formları hazırlayabildiği bir veri tabanı uygulama geliştirme aracıdır. Süper Dosya programının amacı kısa sürede ihtiyaçlarınıza uygun formlar geliştirebilmenizi sağlamaktır. Süper Dosyanın çalışma sistemi oldukça basittir. Siz Super Dosya Form tasarlayıcısı ile veri alanlarının isimlerini, fontlarını, arka plan rengini, veri tipini (sayısal, metin, para, resim, özel formül vs.) seçerek kendinize uygun bir veri giriş ekranı tasarlarsınız. Süper Dosya sizin için gerekli bütün işlemleri yaparak buna uygun bir veri tabanı altyapısını size hazırlar. Üstelik güvenli ve hızlı bir şekilde. Daha sonra bu formları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Hazırladığınız formlara dilediğiniz kadar kayıt girebilirsiniz.

Detaylı özellikleri:
# Süper Dosya yedek alma, yedek getirme, koşullu listeleme, klasik raporlama ve çıktı alma özellikleri ile işinizi kolaylaştıracaktır.
# Hazırladığınız formlar arasındaki bilgileri birbiri ile bir tuşa basarak ilişkilendirebilir ve daha karmaşık formlar da yaratabilirsiniz.
# Örneğin hazırladığınız “Satış Fişi” formundaki “Satılan Ürün” alanındaki değerlerin daha önceden hazırlamış olduğunuz “Stok” formundaki “Ürün Adı” adlı alandan otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda “Satış Fişi” formunuzda sattığınız ürün adeti kadar değerin Stok Formunuzdaki Toplam Miktar hanesinden otomatik olarak düşmesini sağlayabilirsiniz.
# Formüller ve ilişkiler ekleyerek kendi cari hesap, stok, fiş programınızı yaratabilirsiniz.
# İsterseniz Süper Dosya internet sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Süper Dosya kullanıcıları arasında doktorlar, emlakçılar, tiyatrolar, gözlükçüler, eczaneler, çiçekçiler, küçük ve orta ölçekli sanayi kuruluşları gibi birçok sektörden firma ve kuruluş vardır.

indirmekiinvr1 Süper Dosya 3.1  İndirmek İçin >>Tıklayınız<<

41446 Süper Dosya 3.1

... - Bu yazı şu ana kadar 137 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi