Kategori: Google

Merhaba,

Biliyorsunuz ki Google websitenin link satışı yapmasına pekte ılımlı bakmıyor.
Mevcut gmail hesabınızla giriş yaparak, altta bulunan adresten googleye rapor edebilirsiniz.

Türkçe: https://www.google.com/webmasters/to…amreport?hl=tr
İngilizce: https://www.google.com/webmasters/to…amreport?hl=en
Almanca: https://www.google.com/webmasters/to…amreport?hl=de

Yaptığımız her arama için en ilgili sonuçları döndürmek amacıyla çok çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak amacıyla, içeriklerini kullanıcılar ve arama motorları tarafından doğrudan ve kolayca anlaşılır hale getirmeleri için site yöneticilerini teşvik ediyoruz. Ne yazık ki, web sitelerinin tümü kullanıcılarının çıkarları akılda tutularak hazırlanmıyor. Gizli metin, aldatıcı gizleme veya hatalı sayfalar kullanarak web tarayıcımızı kandırmaya (spam) çalışmak sonuçlarımızın kalitesini düşürüyor ve arama deneyimini herkes için kötüleştiriyor.

Biz bunun kötü bir şey olduğunu düşünüyoruz ve Google arama sonuçlarında spam olduğundan şüphelendiğiniz bir sonuç görüntüleniyorsa, bu formu kullanarak bize bildirmenizi rica ediyoruz. Aldatıcı durumlarla ilgili her bildirimi ayrıntılı olarak inceliyoruz ve gerçekten istismar söz konusu olduğunu belirlediğimizde gerekli işlemi yapıyoruz. Özellikle çok kötü durumlarda, arama sonuçlarında hiç görünmemelerini sağlamak için spamcıları dizinimizden hemen çıkaracağız. En azından, site sıralamamızı ve filtreleme algoritmalarımızı iyileştirmek için her bir spam raporundaki verileri kullanacağız ve bu da zaman içinde sonuçlarımızın kalitesini artıracaktır.

Dünyanın her yerinden kullanıcı dostlarımıza verdiğimiz hizmeti iyileştirmek amacıyla zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Spam’ları ortadan kaldırmamıza yardımcı olarak, milyonlarca insanın zamandan, çalışmadan ve enerjiden tasarruf etmesine yardımcı oluyorsunuz.

- Etiketler:,
- Bu yazı şu ana kadar 303 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
3 adet
ruzunoglu #
1 Ağustos 2008, 13:12

arkadaşlar bana Google anahtar kelimeyle alakası olmayan bi siteyi o anahtar kelimede çıktığını Google nasıl rapor ederiz”

hellboy726 #
5 Ağustos 2008, 13:16

Merhaba, ruzunoglu

Şurdan Rapor edebilirsin;
https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr

eray #
23 Kasım 2008, 18:16

BEN ERAY BU GOOGLEDE KOTU SITELER VAR ONLARI NASI SILEBILIRM BANA SOYLERMISINIZ NOLUR

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi