29 Ekim 2007
Kategori: Yazilim

NoWorrys, bilgisayarınızda gizli bir şekilde çalışan ve istenmeyen siteleri girişi engelleyen bir filtreleme programıdır. Program çalışırken sadece saatin yanında küçük bir simge ile temsil edilir ve bu simgeyi kullanıp programın ayarları ile oynamak için şifre gereklidir.

American Library Association (ALA) ‘nın yayınladığı çocuklar için yararlı 1000 siteye girişe izin verir ama tabi ki ayarları değiştirebilirsiniz. Şifre ile giriş yapıldığında, şifreyi giren kişi istediği siteye girebilir.

Düğmeler ne işe yarar:

# Logout/Hide
Bu butonu tıkladığınızda program görünmez moda çalışacaktır.
# Shutdown
Bu düğme ile programı kapatabilirsiniz. Program tamamen kapanacak ve işlevleri duracaktır. Bilgisayarınızı tekrar başlattığınızda programda otomatik olarak program da başlayacaktır.
# EDIT
Şifre gerektirir. Bu tuşa basarak PpeEdit programını başlatabilirsiniz. Bu program, şifre ile korunmuş güvenli siteleri ve site gezme bilgilerini değiştirebilirsiniz. Bu değişiklikleri yaparken dikkatli olmalısınız! Değişikleri yaptıktan sonra programı tekrar başlatana ya da bilgisayarınızı tekrar başlatana kadar değişiklikleriniz geçerli olmayacaktır.
# Password
Programa giriş şifrenizi değiştirmek için bu bölümü kullanabilirsiniz.
# Show Log
Bu log dosyası ile ‘Failed Login Attempts’ (Program erişim şifre giriş yanlışları) ve tüm ‘Blocked Web Sites” (Engellenmiş web sayfalarını) görüntüleyebilirsiniz.

indirmekiinvr1 NoWorrys 3.0  İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/66050544/setup.zip.html

Zip şifresi:  www.hell-world.org

noworrys NoWorrys 3.0

- Etiketler:, , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 103 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi