Kategori: Genel

logobest Mükemmel web 2.0 Siteleri !
En Mükemmel Web2.0 Siteler
Web2.0 teknolojisiyle hazırlanmış o kadar çok site var ki bunların hepsine internet başında sörf yaparak ya da arama motorlarından bulabildiğimiz kadarıyla ulaşabilmemiz mümkün değil.

bestwg Mükemmel web 2.0 Siteleri !
En iyi Web sitelerin Görünümleri
Ancak biri bizim için Web2.0 ile yapılmış En Mükemmel web siteleri bir araya toplasa fena olmaz mı? işte bu aşamada Bestwebgallery yardımımıza koşuyor.
Best Web Gallery en tanınmış markalardan tutun bir çok şirketin ve farklı alanlardaki web siteleri bir araya getirmiş ,Web sitelerinin küçük ön izlemeleri de ana sayfada mevcut.
Best Web Galeri ye buradan ulaşa bilirsiniz .Ayrıca En iyi Web2.0 siteleri dolaşırken katagori seçenekleriniz de var. Mesela Galeride Ajax ile tasarlanmış en iyi siteleri görmek için burayı ,CSS ile hazırlanmış en iyi siteleri görmek için burayı, Flash kullanılarak hazırlanmış en iyi siteleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz.

bestwg Mükemmel web 2.0 Siteleri !
En iyi Web sitelerin Görünümleri
Daha çok katagori ve daha fazla site örneklerini görmek için sizde Bestwebgallery ‘i ziyaret edebilirsiniz. Umarım bu kaynak bir çok web tasarımcı arkadaşın ufkunu açacaktır.

- Etiketler:, , , , , , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 739 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
1 adet
wow #
26 Ocak 2008, 12:30

hmm gerçekten mükemmeliyete yakın websiteler :)

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi