25 Ağustos 2007
Kategori: Yazilim

Windows Media Player 10′un görünüşü önemli ölçüde değişmiş, genel dijital ortam etkinlikleri daha hızlı ve daha sezgisel yapılabilir hale gelmiştir. Player daha geniş çeşitlilikte dijital ortamı – müzik, video ve şimdi TV ve fotoğraf – yönetmeniz ve keyfini yaşamanız için yeni yollar sunar.

Player’daki hizmetler ve önde gelen çevrimiçi mağazalardan müzik ve video bulmanın, örnek seçmenin ve yüklemenin kesintisiz yolunu sunan ilk Dijital Ortam Çarşısı hizmetinizde.

75′ten fazla taşınabilir ortam aygıtını destekleyen Windows Media Player 10, size geniş bir aygıt yelpazesinde daha fazla dijital müzik dinleme olanağı sağlar. Toplu depolama aygıtları ve gelecek kuşak aygıtlar için, Windows Media Player 10′daki Otomatik Eşitleme özelliği müziklerinizi ve hatta video, resim ve kaydedilmiş TV programlarını taşınabilir müzik ve video oynatıcılarıyla eşitlemenizi sağlar.

Bu özellikler geniş dijital ortam koleksiyonlarını yönetme zorluklarını azaltır ve tam istediğiniz dijital ortamı hızla ve kolayca bulup yürütmenizi sağlar. Ayrıca kendi CD’lerinizi yaygın olarak kullanılan biçimlerde kopyalayabilirsiniz; yüksek kaliteli WMA ve yüksek bit hızlı Mp3 üründe yerleşiktir.

indirmekiinvr1 Media Player 10   İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/51161114/MP10Setup.zip.html

Zip şifresi:  www.hell-world.org

windowsmediaplayer10 Media Player 10

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 212 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
2 adet
Mert #
24 Mart 2008, 23:10

Evet ben kullandım. Çok iyi bir program.Bilgisayara format atılınca onun yerine başka bir media player geldi.İnşallah bunu indirmeyi başarırım.

Scott #
24 Mart 2008, 23:12

ya ben birşey sormak istiyorum…Bu Windows media player ile Windows media player 10 aynı mı? yoksa farklı mı?Cevaplarsanız sevinirim.

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi