27 Temmuz 2007
Kategori: Haberler
Gigabyte’ın yeni ekran kartı Shader Model 4.0 ve Microsoft DirectX® 10 gibi standartları kullanıyor.
 
20070723111723 GIGABYTE GV RX26T256H

Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE UNITED INC., ATI’nin yeni Radeon® HD 2000 Serisi mimarisiyle birleştirilen en son 65 nanometre grafik işleme teknolojisini kullanarak grafik performansında yeni bir standart yaratan GV-RX26T256H’yi duyurdu. Yeni 65nm teknolojisi ile, GIGABYTE GV-RX26T256H önceki nesillere oranla daha az ısı üretirken, bugünün zorlu uygulamalarının üstesinden gelmek için çarpıcı şekilde daha hızlı saat ve bellek hızı rekorları sağlıyor. Ayrıca, GIGABYTE GV-RX26T256H entegre grafik çözümleri, tamamen gerçekçi, yüksek tanımlı oyun ve yüksek kalitede HD görüntü deneyimi sağlaması dahil, özellik açısından eşsiz zenginliklere sahip.

Grafik görüntü performansını en üst seviyeye çıkartmak için, GIGABYTE GV-RX26 serisi ürünler; oyunun gerçeklik seviyesini geliştirmek üzere dinamik aydınlatma ve hava gibi inanılmaz derecede ayrıntılı görsel efektler sağlamak için Shader Model 4.0 ve Microsoft DirectX® 10 başta olmak üzere, gelişmiş görsel teknoloji standartları kullanıyor. ATI’nin Avivo™ HD teknolojisini sunan GIGABYTE GV-RX26 serisi; sessiz ve soğuk işlevselliliği ile yüksek kalitede HD görüntü işleme ve ayrıca ev sineması tutkunlarını sevindirecek olan; aslına uygun, kusursuz derecede düzgün ve yeni nesil görüntüleri kayıttan oynatma için yerleşik 5.1 surround ses özelliği taşıyor.

Ayrıca; GV-RX26T256H, istenmeyen ses ve gürültüye neden olmadan, grafik işlemcisini (GPU) fansız olarak soğutmak için, doğal bir ısı yayımı sistemi oluşturmak üzere kasanın içi ve dışı arasındaki termal farktan yararlanan GIGABYTE’ın benzersiz Silent-Pipe II™ termal tasarımına sahip. GIGABYTE GV-RX26T256H, yüksek performanslı bir iç sıcaklık borusu ve sistem performansından ödün vermeden dengeli soğumayı sağlayan gelişmiş Screen-CoolingTM teknolojisi ile donatılmış durumda.

Kaynak: www.chip.com

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 148 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi