Baglantilar


Kategori: Genel
Kullanıcı adınızı alırken facebook size isim ve soyisiminize yakın bir kaç seçenek sunuyor bu seçenek haricinde kendinizde özel bir kullanıcı adı yazabiliyorsunuz. Kullanıcı adını almak için şu bağlantıya facebook.com/username tıklayınız. Kullanıcı adınızı aldıktan sonra profilinize erişmek isteyenler facebook.com/hellworld tarzında bağlantılarla profilinize erişebilecekler.
- Bu yazı şu ana kadar 930 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
6 adet
muhammet hamit çomoğlu #
6 Şubat 2012, 17:30

facebook sayfam açılmıyor hiç bir yasa dışı işleri ilen ilgilenmediğim için sayfam engellendi ve açılmıyor bu hususta bana uyarı mesajı bile gelmiyor napıcamı bilmiyorum kimseyi rahatsız bile etmiyorum etmemeye özen gösteren biri olarak sayfamın açılmasını gereğini bir an önce yapılmasını arz ederim.

tubu #
12 Eylül 2013, 23:40

merhaba ben azerbaycanliyim benim face acilmisdi sonra yarin oldu emaile ve sifreme girdim acilmadi yazildiki tubu deyilmisin? yeniden sifremi emaili yazdim yine o, e geldi sonra ingilisce yazilmisdi hicbisdy anlamadim123 gunden sonra annemin kiz arkadasindan sordum sifreni dedi bende girdim acildi yeniden ciktim yeniden baglandi lutfen bana yardimci olun siz facebook aciyorsunuz lutfen yardim edin bu benim icin cok ama cok onemli yardim edersiniz sevinirim sayqilarla hoscakalin

tubu #
12 Eylül 2013, 23:42

yardim facebok acilmiyor hersey kapandi ya bana yardim edin benim icin cok onemli hoscakalin

mahmut erdoğan #
5 Kasım 2013, 19:02

feysbuk hesabım kilitlendi açamıyorum

Ela solmaz #
5 Kasım 2016, 00:40

Hesabımı istiyorum

Halis şen #
28 Eylül 2017, 22:16

Bu hesabım kapatıldı yardımcı olurmusunız

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi