20 Aralık 2007
Kategori: Yazilim

Steganography ile gerçek dosyalarınızı başka bir dosya içerisinde gizleyebilir ve gönderebilirsiniz. Hassas bilgilerinizi sıradan bir resim içinde ya da başka bir dosya içinde gizleyebilirsiniz. Bu dosyanın içinde saklamış olduğunuz gizli mesajı normal dosyayı başkaları görse dahi anlamaz ve içindeki gizli bilgiden haberi dahi olamaz. Bu sayede şirket içi ya da herhangi bir yerden normal bir dosya transferi sayesinde gizli haberleşme yapabilirsiniz. Dosyalarınızı gizleyerek özel görüşmelerininzi güvenle yapabilirsiniz.

Dosya gizleme programının kullanımı
Programı açtığınızda sol tarafta bulunan “Hide/Gizle” bölümünden 1. adımda “Carrier/Taşıyıcı” dosyayı seçip (örnek, bir resim dosyası), 2. adımda mesajınızın olacağı konumdan “Add/Ekle” diyerek mesaj yazabilir ya da dosya ekleyebilirsiniz (sizin yollamak istediğiniz gerçek resim); 3. adımda ise “Password/Parola” kurup “Hide” butonuna basıp “Farklı Kaydet” diyerek kaydedebilirsiniz.

Açmak için programı çalıştırıp “Unhide/Göster” bölümden dosyanızı seçip, parolanızı da girdikten sonra gizli mesaj ya da dosyanız belirir ve kaydedebilirsiniz…

indirmekiinvr1 Dosya Gizleme Programı   İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/27674201/Steganography_v1.8.1.rar

 

- Etiketler:, , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 1.218 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi