18 Mart 2009
Kategori: Yazilim

Call of Duty, Call of Duty United Offensive ile Call of Duty 2 oyunlarına ait internet sunucularını yönetebileceğiniz belkide en iyi program karşınızda.

Standart yönetici programlarının dahilinde bulunan komutları kullanmak gibi bir sınır bu programda söz konusu değil. Oyunda hangi komutlar işleniyorsa bu program ile hepsine müdahale edebiliyorsunuz. Oyunun içindeki hazır komutları kullanarak sunucuyu yönetmenizi sağlar.

Programa ait sanki oyundaymış gibi hissedeceğiniz ve oldukça sade yapıdaki konsol menüsü ile rahat bir şekilde sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Başlıca Özellikler:
- Konsol mesajları
- Konsol komutları
- Harita/Oyun türü
- Cvar/Rcon komutları
Ve daha oyuna ait birçok özellik desteği mevcuttur.

Yeni Sürüm Fonksiyonu:
Beta sürümlerinden sonra artık tam sürümü ile sunulan en temel özellik artık programın Call of Duty 2 oyunu ile birlikte Call of Duty United Offensive ile Call of Duty oyunlarınada destek sunmasıdır.

Sunucu Yönetimi:
Her bilgisayar oyuncusu internet üzerinden oyun oynar. Özellikle ülkemizde çok popüler Call of Duty oyunlarına ait birçok sunucu barındırılmakta. Peki siz oyun sunucusu sahibi olmak istermisiniz. Eğer ‘Ben bu işlerden pek anlamıyorum ve bu yüzden sunucu sahibi olmaktan çekiniyorum!’ diyorsanız bu program ile fikriniz değişebilir.

indirmekiinvr1 CoD Admin Assistant 2 İndirmek İçin >>Tıklayınız<<


- Etiketler:, ,
- Bu yazı şu ana kadar 486 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi