04 Mart 2009
Kategori: Yazilim

Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.

Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası inndirebilirsiniz.
Bu siteler genellikle video dosyalarını inndirmek için doğrudan bir bağlantı sunmaz. Bywifi gibi programlarla bu videoları inndirebilirsiniz.

Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine (saatin yanı) yerleştirir.
Farenin sol tuşuyla tıkladığınızda açılan küçük pencereye arayacağınız video adını yazıp, ara (search) tuşuna bastığınızda bir Internet Explorer penceresi açılır ve Google.video içinde arama yapar.
Örnek sayfa için bakınız
Bulduğu sonuçları listeler. İnndireceğiniz dosyayı öncelikle ‘play’ tuşuna basıp oynatın ve daha sonra video üstünde beliren program simgesinde yer alan ‘ok’ tuşuna bastığınızda inndirme işlemi başlatılır.
Ayrıca aşağıda adı yazılı sitelere gidip ordan da aynı işlemi yapabilirsiniz.
Örnek sayfa için bakınız. Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin veriniz.

Özellikler:

# YouTube, Facebook, Dailymotion, Veoh, Metacafe, 56.com, Youku, Tudou, CrunchyRoll, MegaVideo, 5min, 6.cn, 9you, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Bebo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, BollywoodHungama, Break, Broadcaster, Buzznet, Chilevision.cl, ClipFish.de, ClipLife.jp, ClipJunkie, ClipShack, CollegeHumor, Current, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, dalealplay, DevilDucky, Disclose.tv, DoubleAgent, eBaumsWorld, elpolvorin, eSnips, ExpertVillage, EVTV1, FindVideos, Flurl, FunnyJunk, FunnyorDie, Glumbert, GodTube, GoFish, Google Video, Graspr, iFilm, Hallpass, HowCast, HowStuffWorks, iShare.Rediff, Jokeroo, Jumpcut, Kewego, Kontraband, ku6, Izlesene, LiveVideo, LiveLeak, lulu.tv, Mediabum, Midis.biz, MilkandCookies, Mojoflix, MonkeySee, Music.com, MusicMaza, MusicVideoCodes.info, Myspace, MyVideo.de, Newgrounds, NothingToxic, Pikniktube, Pixparty, Photobucket, PlsThx, PokerTube, Putfile, PWNorDIE, RetroJunk, Revver, RuTube.ru, SantaBanta, Sevenload, Sharkle, Shoutfile, Sina Videos, SmitHappens, Snotr, Spike, StreetFire.net, StupidVideos, SuperDeluxe, SuperNovaTube, TeacherTube, That Video Site, TheOnion, TinyPic, TotallyCrap, tu.tv, vbox7, Viddyou, Videa.hu, VideoWebTown, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, Vidiac, Vidivodo, vidiLife, VidPK, Vimeo, VReel.net, vSocial, Yahoo Videos, WeGame, Wuapi, Yikers, Yobler, YourFileHost, YouSportz, YummyBun, ZippyVideos, Zoopy, zShare.net siteleri destekler.

# Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcıları destekler.
# FLV, WMV, RM, RMVB gibi dosya türlerini destekler.
# Tüm Windows sürümleriyle çalışır.
# Nokia, iPhone, SamSung, iPad, iPod, PSP, cep bilgisayarı gibi cihazlar için video indirilebilir.
# Videoyu izlerken indirebilme özelliği sadece Internet Explorer da mevcut.
# Video indirildikten sonra biçim değiştirilebilir.
# Hızlı arama özelliği sayesinde sonuçlar hemen listelenir.

Ekran Resimli Kurulum Sayfası

indirmekiinvr1 Bywifi 1.3.13 İndirmek İçin >>Tıklayınız<<- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 212 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi