Baglantilar


Kategori: Güvenlik

Selamlar,

İnternet ve forumlarda o kadar fazla görüyorum ki… Kaspersky Key.. Kaspersky İnternet Security Key istekleri, yayımlamaları vs. Nedir bu kadar fazla key merakınız? Hiç anlamıyorum açıkcası.

İnsanlar hastalandıklarında, doktorlara onlarca para verirler. İlaç alırlar. Evcil hayvanları hastalandığında ise, ilgili doktorlara götürülür. Peki ya bilgisayarınız? Ona bir antivürüs alarak o kadar çok sevindirebilirsiniz ki. Kredi kartı bilgilerinizden tutun, Msn yazışmalarınıza, maillerinize, şifrelerinize kadar… Bunları korumak sizin en büyük amacınız olmalı.

İnternet dünyasını teksas gibi düşünün. Herkesin elinde bir tabanca var. Siz eliniz cebinizde gezemezsiniz. Eğer öyle gezerseniz, birisi sonunda çıkar size tabancasını doğrultur. İşte internet denilen bilgi deposu böyle tehlikeli bir yer. İster inanın ister inanmayın.

İşte bu gün, İnternette gerek c++ ile program geliştirmiş, gerek piyasaya gerçekten de virüs ve keylogger yazıp kazandırmış birisi olarak size önerim var.

kaspersky

kaspersky

Bu önerim Kaspersky Ürünleri!

Kaspersky İnanıyorum ki, şu ana kadar kullandığım en iyi güvenlik yazılımı ve en uzun bilgisayarımda bulunan vazgeçilmez programımdır. Tabiki de tavsite ettiğim…

Yazımızda, kaspersky ürünlerini incelemenin yanısıra, nerden nasıl satın alacağımızı, güncel fiyatlarına da değineceğiz.

Öncelikle belirtmek isterim ki, bu yazımı özgün olarak ve bir baskı altında kalmadan yazıyorum 🙂 Kaspersky yapımcıları bana para teklif edip, günde binlerce kişinin ziyaret ettiği bu sitede bunu yazmamı sağlamıyorlar.

Kaspersky ‘ı Tanıyalım!

Kaspersky, Defalarca en iyi ve en kaliteli güvenlik yazılımı seçilmiştir. Kaspersky temel olarak bilgisayar koruma konusunda satışta 2 kral ürünü vardır. Bunlar; Kaspersky İnternet Security ve Kaspersky Antivirüs.

Kaspersky İnternet Security;

Tüm güvenlik paketlerini barındıran yazılım. Biz hell-world.org olarak, kaspersky Internet Security yazılımını kullanıyor ve öneriyoruz. Bu program içerisinde Şunlar var;

  • Antivirüs (Virüs ve Zararlı yazılım koruma)
  • Firewall (Giden / gelen trafiğinizi, network trafiğini izlemenizi ve kendinizi korumayı amaçlayan mükemmel bir güvenlik duvarı)
  • System Security (sistemdeki tüm dosyalarınızın kararlılık ve bütünlülük kontrolü)
  • Mail Filtresi (Outlook gibi mail alma yazılımları kullanıyorsanız, büyük bir tehlike altındasınız demek. Kaspersky buna çözüm sunuyor!)

Kaspersky Anti-virüs;

Bilgisayarınızı virüs ve diğer zararlı yazılımlardan koruyan bir güvenlik paketi

Kaspersky’ı Diğerleri İle Karşılaştırmayın! yada karşılaştırın..

Kaspersky ‘ın resmi Türkçe sitesi olan kaspersky.com.tr de bulunan bir karşılaştırmayı inceleyin;
http://kaspersky.com.tr/KIS_Other.html

Burada, KIS 2009 Yani; Kaspersky İnternet Security Diğer koruma programları olan, Norton, McAfee, TrendMicro ve Microsoft ürünleri ile karşılaştırılıyor…

Denemeden Almam! Diyenlerdenseniz..

Kaspersky sizleri de unutmuyor. Türkçe olarak yayımda olan Kaspersky Ürünlerini 30 Gün boyunca Bedava! test edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken basit.. Hemen buraya tıklayarak, veya şu sayfayı ziyaret ederek; http://kaspersky.com.tr/yuklemeler.html Kaspersky ‘ın test sürümünü edinin ve 30 gün boyunca denemeye hak kazanın!

Güvende Olmak Kaç Para?

Kaspersky ile güvenliğinizi sağlamaya karar mı verdiniz? Tebrikler. Çünki biz buna çoktan karar vermiştik. Biraz gecikmişte olsanız, nerden dönerseniz kardır.

Kaspersky Ürünlerinin Fiyatlarına değinmemiz gerekirse..

Kaspersky İnternet Security;

1 Bilgisayar; 35$
3 Bilgisayar; 70$
5 Bilgisayar; 99$

Kaspersky Antivirüs;

1 Bilgisayar; 25$
3 Bilgisayar; 57$
5 Bilgisayar; 88$

Arkadaşınızla Alın, Karlı Çıkın!

Yerinize olsam şöyle yapardım. Gidip 35$ ‘a bir bilgisayarlık lisans alacağıma, 2 güvende olmak isteyen arkadaş daha bulur toplu 3 lisans alırdım. Kara geçerdim.35$ vermek yerine kişi başı 22$ para verirdim.

Lafı fazla uzatmıyor, Satın almak ve daha fazla bilgi için sizleri kaspersky ile başbaşa bırakıyoruz..

http://kaspersky.com.tr/satis.html

- Bu yazı şu ana kadar 5.025 kez görüntülendi..
Yorumlar ve Geribildirimler
8 adet
hellboy726 #
7 Nisan 2009, 14:24

Bir de not geçelim.
En güvenli bilgisayar, Fişi çekili olandır..

Şadan #
15 Nisan 2009, 21:11

abi gözünü seviyim nedir o kasper hakkında yazdıkların. tmm doğrusun programın yüzde yüz başarılı olduğuna bende inanıyorum ama sonuç olarak Windows tabanlı bir sistem kullanıyosun ve çoğu insanın lisanslı değil ki şayet lisanslı olsa ne olur ergenekon kapsamında gözaltına alınan profersörün biri irdaha asla pc kullanmıcam dedi basına bunun bilgisayarına virüs mü girdi şimdi. sen ne yaparsan yap genel ağa bağlı olduğun sürece senin krdi kart numarana ulaşabilirler. o zaman şöyle diyelim kasper bizi hack yapmaya hevesli bilgisayardan anlayan zibidilere karşı korur. ayrıca sen kasperin fiyatı yerine bit trial reset versen varya ben sana daha çok dua ederdim. 🙂 hoşkl cevabını bekliyorum

hellboy726 #
15 Nisan 2009, 21:12

Selamlar Şadan,
O zaman sana bir sözü tekrar hatırlatmak isterim,
“en güvenli bilgisayar, fişi çekili olandır.”

Bu prensipten yola çıkarsan hiçbirimiz güvensiziz. Hiçbirşey yapmamıza da gerek yok.
Bu aynen şuna benziyor; Kader diye birşey varsa, çalışmam gereksiz. Çünki, nasılsa kadarde ne varsa o olur.
Böyle bir düşünceyi benimseyen bir kimse, üstteki sözüme göre bilgisayarında fişini çeker 🙂
Windows tabanlı bir işletim sistemine sahip olmak, tehtitlere açık olmak anlamına gelebilir.
Ancak Linux a sahip olmak da tüm tehtitlere kapalı bir mana taşımıyor. Linux için üretilen birçok virüs ile sürekli sunucularda karşı karşıyayız. Bahsettiğin Bitdefender Antivirüs evet!, linuxda başarılı bir Antivirüs yazılımı fso ve diğer zararlı yazılımda bence en başarılı ürün Linux altında.
Ancak ne yazıkki Windows da bunu söyliyemeyeceğim.

Belkide bunun nedeni programlama becerimin, kaspersky a zıt, diğer programlara yatkın olması olabilir. Çünki birçok keylogger ve trojanı kaspersky hariç birçok antivirüsden kaçırmayı başarmıştım (*1 sene kadar önce bu tarz zımbırtılarla ugrasırken).

Bir network e bağlı olmak evet tehlikeli olabilir. Ancak bu network olmadıgı sürece de işlem yapamıyor sak, bu networkdeki zararlı olaylardan nasıl korunacağımızı araştırmalıyız. Birçok kredi kartınızı kullanan siteler SSL adı verilen 128 ve 256 bit şifreleme tekniğini kullanarak işlem yapmanızı sağlıyor.

Cevaplarını bekliyorum. Saat 2 gibi sanırım sende benim gibi uyumadan siteye bunları yazdın şadan 😀 Teşekkürler.

evden eve izmir #
22 Nisan 2009, 09:56

facebook ücretli olucakmışş bilgisi olan varmı arkadaşlar..

JStar #
2 Haziran 2009, 20:54

Gerçekten Ucuzmuş he HeLL ..

atakan #
21 Temmuz 2017, 15:57

Teşekkürler bilgiler için.

Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi