Kategori: Yazilim


Online olmak birçok tehlikeyi de beraberinde getirir: Internet solucanları, casus yazılım istemcileri, Truva atları, bilgisayar korsanları ve daha birçok tehdit unsuru; bilgisayar sistemlerinizin düşük performanslar ile çalışmasından, sistem çökmelerine, kişisel ve önemli verilerin çalınmasına kadar sayısız şekilde ve telafisi mümkün olmayan zararlara sebep olabilir. Tercih edeceğiniz Firewall çözümü, gelişmiş, karmaşık saldırı teknikleri kullanan ve konularında uzman olan günümüz siberhırsızlarına ve bilgisayar korsanlarına karşı tüm gönderilen ve alınan ağ trafiğini izleyebilmeli ve bilgisayarınızı herhangi bir sızma girişiminden koruyabilmek için yetki vermediğiniz kaynaklara karşı görünmez kılabilmelidir.

Outpost Firewall PRO Avantajları
Bilgisayarınızda neler olup bittiğini her zaman bilin
Outpost’un Ağ Etkinliği Denetleyicisi (Network Activity Monitor) bilgisayarınız ile Internet arasında yapılan tüm bağlantıları sürekli izler. Yetkisiz iletişim sağlamaya çalışan herhangi bir bağlantı hakkında size anında bir uyarı mesajı göndererek, gereken önlemleri almanızı sağlar.

Bilgisayar korsanı saldırılarına karşı, otomatik ve akıllı koruma seçeneklerine sahip olun
Outpost’un Saldırı Tespit (Attack Detection) eklentisi, sürekli güncellenen sızıntı tanımları veritabanını kullanarak ağ sondalarını, zombi saldırılarını ve bilgisayarınıza diğer uzaktan erişim girişimlerini otomatik olarak engeller.

Online etkinliklerinizin ve Internet alışkanlıklarınızın başkaları tarafından takip edilmediğinden emin olun
Outpost’un Aktif İçerik Koruması (Active Content Protection) web tarayıcınızı ele geçirebilecek zararlı komut dosyalarını bloke eder. Ayrıca, online davranışlarınızı ve web gezinti alışkanlıklarınızı izleyip, kaydeden diğer web sitesi bileşenlerinin sisteminiz üzerinde çalıştırılmasına engel olur.

Uygulamaların birbirleriyle nasıl iletişimde bulunacağını kontrol edin
Outpost’un Bileşen Kontrol (Component Control), Saklı İşlem Kontrol (Hidden Process Control) ve Açık Bellek Kontrol (Open Memory Control) eklentileri, sisteminizde bulunan uygulamaların ve bunlara bağlı çalışan işlemlerin neleri yapma yetkisine sahip olacaklarını ve eğer gerekiyorsa hangi dış bağlantıları kurabileceklerini belirleyebilme imkanı sunar. Bu sayede herhangi bir casus yazılım Outpost tarafından korunan bir bilgisayardan dış arama yapamaz.

Saldırıları ve tehlikeleri anlayın
Outpost’un Ağ Etkinliği Denetleyicisi (Network Activity Monitor) bilgisayarınız ile Internet arasında yapılan tüm bağlantıları sürekli izler. Yetkisiz iletişim sağlamaya çalışan herhangi bir bağlantı hakkında size anında bir uyarı mesajı göndererek, gereken önlemleri almanızı sağlar.

Download

http://rapidshare.com/files/13953545/Agnitum.Outpost.Firewall.Pro.v4.0.1005.590.123-YAG.rar

Şifre: hackhell.com

- Bu yazı şu ana kadar 188 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi