Kategori: Genel

Fiyatlar İndi Sanın Siz ….

 AdsL cokmu Yavas?   Fiyat Tarifesi

Turk telekom internetin hızlarını artıtrdı ve hızlı internet daha da ucuzladı ahahah… Siz Öyle Sanın bakalım icon razz AdsL cokmu Yavas?   Fiyat Tarifesi Ya ben iyilikten Anlamıyorum, yada Telekom Bir yerde Hata yapıyor!

Olmadı Yine Telekom !!

Turk telekom’un toptan internet fiyatlarını düürmesinin hemen ardından diğer internet sağlayıcılarda da bu inndirim son kullanıcıya yansıttılar…

Örneyin TTnet en hızlı internet seçeneyi olarak 4 mbit ‘lik bağlantı ekledi ve fiyatınıda 89 YtL Olarak Belirledi!*… Bu Gelişmelerden şikayetçi olduğumu düşünüyorsanız emin olun yanılıyorsunuz. Tabiki Memnununm hala en pahalı internetten birini kullanıyoruz ama mutluluk duydum hiç olmassa birkaç dakika…

 Gelişen internet artık daha fazla band genişliğine ihtiyaç duymakta..  Öyle Servisler Varki; 4Mbit ‘lik bağlantı bile gerçekten çook ama çoook yetersiz kalabiliyor..

İnternet üzerinden yüksek çözünürlüklü bir yayın izlemek istemeniz gayet muhtemel.Şimdi istemesenizde ilerde Neden İnternetten Tv izlerken takılıyor Demenizi duyar gibiyim..

Tüm kabloların sahibi olduğundan “tekel” olarak takılan Turk Telekom, 2007 ‘de yapacağı yatırımı 1,3 milyon dolar olarak açıkladı. Turk telekom’un daha önceden planladığı bir görevi vardı. Ve internet Hızları yükselince bu başımıza Dert Oldu….  Evet Bahsettiğim şey Yurt DışıÇıkış Hızları..

Eskiler bilir. Telekom özelleştirilmeden önce turktelekom’un yurt dışına çıkış hızını gösteren bir sayfa vardı. Ancak Özelleştirildiği anda bu sayfa kaldırıldı. Artık bitanecik Telekom’umuzun yurt dışına nasıl çıktığını bilemiyoruz icon sad AdsL cokmu Yavas?   Fiyat Tarifesi Maalesefki yurt dışına acaba hangi hızla açılıyoruz sorusuna cevap bulamıyoruz.

Bir Teorim;

Yurt dışındaki sitelere girmeye çalışırken bi bakıyorsunuzki site çok ağır açılıyor.. Neden böyle diyip önce bilgisayarımızda bir virüs taraması yaptırıyor ve tekrar deniyoruz. Sonuç aynı site gene çok yavaş. Spyware olabilir diyerek Spyware programımızı çalıştırıyor ve arattırıyoruz. Ancak temizleme sonrasında yine hız aynı. İlginç Diyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Sonuç yine aynı. Yurt içinde sunucusu bulunan siteler (örneyin biz) çatır çatır (HıZZzzLı) açılırken sunucusu yurt dışında olan siteler e girmek neredeyse imkansız.. Bu nedenle 444 0 375** ‘telekom hattını arıyoruz ve telekom ‘dan bir açıklama bekliyoruz ancak sonuç yine hüsran…. Sebebi Telekom ‘un eksikliği. Hızı 4 Kat Arttırdım Desede ,turkiye sunucu tabanlı sitelerde problem yokken diğer sitelerde sonuç hüsran. Yapacak pekte birşey yok. telekoma saygımızı gösteriyoruz. Onu sevdiğimizi burdan hepinize bildiriyoruz =)

 AdsL cokmu Yavas?   Fiyat Tarifesi

* 4 mbit internet 89 ytl (kaynak:ttnet.net.tr)

** Adsl destek hattı “4440375″ telefon numarası (Kaynak:ttnet.net.tr) 

Yazan: hellboy726

www.KafamGirsin.Net ‘ .Lütfen telekomu ettiğimiz prorestoda bizi destekleyin, makalenizi sitenizde yayınlarken bu kaynak’ı belirtin. Sevgiyle…

- Etiketler:, , , , ,
- Bu yazı şu ana kadar 249 kez görüntülendi..
Sizin YorumunuzYazilar iin RSS aboneligi