Resistance: Fall of Man

Resistance: Fall of Man’de Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere, Avrupa ve Asya’yı kıyametten kurtarmak için kökeni bilinmeyen düşmanla mücadele ediyor. Soyu bilinmeyen Chimera ırkı, diğer canlıları da Chimera’ya dönüştüren virüs sayesinde birkaç yıl içinde Rusya ve tüm Avrupa’yı istila etti. İnsanlığın kurtuluş umudu çok küçük. Savaşın gidişatı, ABD askeri Sgt. Nathan Hale’a bağlı.

Dehşet veren bir alternatif 20’nci yüzyıl senaryosunu konu alan Resistance: Fall of Man, PlayStation 3‘ün sunduğu mükemmel işlem gücünden etkin bir şekilde yararlanıyor, epik askeri aksiyon ile cesaret kıran korku ögelerini birleştirip gerçekçi bir distopya sunuyor.

  • 20’inci yüzyıl tarihini yeniden yazan ve ABD ile İngiltere’nin, soyu bilinmeyen ırka karşı verdiği son ve büyük mücadeleyi konu alan felaket senaryosu.
  • Farklı görünüş, özellik, hareket ve tavırlara sahip olan onlarca karakter ve yaratık görecek, hepsiyle birbirinden farklı ve gerçekçi şekilde etkileşime geçeceksiniz.
  • PlayStation 3’ün üstün işlem gücü ve Blu-ray Disc teknolojisi sayesinde geliştirilen grafik ve ses efektleri, savaş alanının gerçekçiliğini inanılmaz hale getiriyor, oyuncuyu atmosferin içine çekiyor.
  • Güçlü grafik teknolojisi, geniş savaş alanlarından devasa askeri karargahlara kadar, çok detaylı ve tam etkileşimli oyun içi mekanlar sunuyor.
  • Tek oyunculu mod, çok oyunculu senaryo modu ve çok oyunculu savaş modu.
  • Sınırsız hayal gücü ve bilim kurgu ögeleriyle dizayn edilen silah, ekipman ve araçlar.

    Resistance: Fall of Man’deki gerçekçilik, sizi gerçek dünyadan kopartacak. Kendinizi dünyanın sonunun geldiği bir halüsinasyona hazırlayın. Bu felaket senaryosunu kaldırabilecek misiniz?