Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hellwor/public_html/gamez/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Crysis Warhead « Gamez

Crysis Warhead olarak etiketli yazılar

Crysis Warhead Yama

Daha gelişmiş bir CryENGINE 2 motoru ile hazırlanan Crysis Warhead için yeni bir yama yayınlandı. Psycho’yu güncelleyin.

Crytek’in geçtiğimiz yıla bomba gibi düşen hit oyunu Crysis Warhead için yama yayınlandı. Oyunu 1.1.1.710 sürümüne yükselten yama ile birlikte bazı bilinen problemler giderilirken, 64 bit işlem dosyaları da Windows XP x64 ve Vista 64 bit sürümleri için eklenmiş görünüyor.

:: Crysis Warhead Patch 1’i indirmek için tıklayın.

Crysis WarheadCrysis, CryTek firmasının FarCry‘dan sonra yarattığı en büyük saldırıydı. tam bir saldırı oldu çünkü FPS oyun tarzında yıllardır alışılan sisteme çok fazla yenilikler getirdi. Grafik konusundaki başarısının yanısıra ses efektleri harikaydı. Türkçe seslendirmeler ise tek kelimeyle müthişti.
Warhead, Crysis ile aynı zamanda, hatta aynı adada geçiyor. Bu sefer olaylara farklı bir perspektiften bakma imkanı bulacağız. Önceki oyunda Teğmen Nomad’ in kontol ettiği birlikte yer alan Çavuş Sykes, yani Psycho ile tanışmıştık. Nomad’ e kıyasla sağı solu belli olmayan, agresif, hatta biraz kaçık bir tipti Psycho. resmi asker tavrından uzak, asi bir karaktere sahip Psycho’ yu tanıdıkça, yer yer ” Keşke oyunun ana karakteri Psycho olsaydı ” dediğimiz oldu. Bu birçok oyuncu tarafından paylaşılan ortak bir düşünceydi ve bir şekilde Crytek‘ e iletildi. Crytek de bu konuya duyarlı bir biçimde yaklaşmış ki, sonunda bizlere ” Psycho’ya özel, kendi başına çalışabilir bir sürüm olan Crysis Warhead’i hazırladı.