Call of Duty 3

Yeni nesil oyunların en ünlülerinden Call of Duty serisinin üçüncü oyunu PlayStation 3’de yerini aldı. Call of Duty 3, Paris’in işgalden kurtulmasını sağlayan ve müttefik kuvvetlerini Berlin’e bir adım daha yaklaştıran Normandiya Çıkarması zamanını konu alıyor. Acımasız savaş atmosferi ve nefes kesen aksiyon, akıcı bir hikaye kurgusuyla tamamlanıyor. Oyuncu, Amerikan, İngiliz, Kanadalı ve Polonyalı olmak üzere dört farklı müttefik kuvvet askerinin rolüne giriyor. Call of Duty 3, yüksek çözünürlüklü mekan ve karakter grafikleri, ayrıntılı savaş alanları, detaylı karakter fizikleri ve oyuncu ekranıyla etkileşen mükemmel görsel efektleriyle oyuncuyu savaş atmosferine sokuyor.

  • Son teknoloji donanımı. Üstün grafikler, yeni fizik motoru, detaylı savaş alanları ve iç mekanlar.
  • Savaş atmosferi. Yeni savaş mekaniği sayesinde gerçekçi çatışma, patlayıcı ekipman kullanımı, tuzakları etkisiz hale getirme, ani refleks ve kurnazlık gerektiren savaş anları.
  • Savaş taktikleri. Yeni nesil mekan dizaynı, düşmanla çatışmak için oyuncuya farklı seçenekler sunuyor. Ani ve direkt saldırı veya sinsi bir cephe saldırısı. Uzun menzilli silah saldırıları veya patlayıcı destekli saldırılar. Göreve özgü taktikler.
  • Saklanacak yer yok. Çevre fizikleri sayesinde, düşmanların konuşlandığı hafif sığınakları yok edip düşman askerlerini açık alana çıkarabilirsiniz.
  • Multiplayer’da araç destekli takım oyunu. Takım bazlı online oyunda 24 oyuncu desteği. Bölünmüş ekranla multiplayer oynama imkanı. İster piyade olun, ister savaş alanındaki tank, jip ve motosikletleri kullanın. Belirli yeteneklerle donatılmış, farklı asker sınıflarından birini seçin. Rütbe sistemiyle gerçek anlamda organize bir asker müfrezesi oluşturun. Savaş alanındaki kargaşaya hazırlanın.